Boji sa ma alebo?

Príspevok v téme: Boji sa ma alebo?
zaujimama

Nech to pre Vas vyznie akokolvek sebavedomo, skuste sem vniest trocha empatie. Som zena,mam 25 rokov, uvedomujem si, ze som pre chlapov dost atraktivna, denne dostavam komplimenty, pozvanky atd...niesom ziadna cundra, poznam svoju hodnotu. Neskacem nikomu do postele kto mi zamava plnou penazenkou pred tvarou. Uvedomujem si, ze niesom blba, mam dobre vzdelanie, bavi ma varit, staram sa o seba-cvicim-makam, som zamestnana, nerobi mi problem ziadna domaca praca aj toaletu umyt, co je sice normalne, ale verte mi, nie kazda to "dokaze"(za druhe to robia stale rodicia)
moje jedine predosle 2 vztahy boli pohroma, obaja profesionalni sportovci...mala som zo zivota peklo..( nejdem to rozpisovat)

K veci..spoznala som muza...priemerny, obycajny, ziadny model,ziadny sportovec,ziadny frajerík/ velmi mily, prijemny, sympaticky, ale narovinu- nieje to ten typ za ktorym by sa zeny otacali...no ma neskutocnu charizmu je stale pozitivny, usmiaty a to ma uplne ocarilo, dostalo, aj pracu ma dobru, je sikovny, starostlivy, v zivote nieco uz dokazal, moja vekova kategoria...spoznala som ho cez priatela mojej velmi dobrej kamaratky, parktat sme si vysli takto vsetci spolu a neskor sme si vymenili tel.cislo...mala som pocit, aj ked sme sa rozpravali, ze sa ma trocha hanbi, len ked sme raz isli vecer posediet, po par poharikoch bol odvaznejsi...kedze nepochadza odtial odkial som ja, snazila som sa nadviazat konverzaciu cez tel. no marne...pisali sme si iba chvilu, raz a zrazu mi neodpisal..celkom isto viem, ze sa mu pacim..no on jednoducho neodpisal, zere ma to velmi... kazdy den nad tym rozmyslam, teraz sme sa dlhsie nevideli kvoli jednej udalosti co sa stala( o ktorej tiez nebudem pisat) a on nic, nevola, nepise, vtedy mi neodpisal a ja nechcem aby si myslel, ze si vynucujem pozornost..mam ale pocit, ze sa ma asi boji...

Tak co? Boja sa chlapi peknych zien? a preto o ne nejavia velmi zaujem?Boja sa odmietnutia? Nebojuju lebo si myslia, ze by im ich prebral nejaky namakany frajerik s dobrym autom? Alebo, ze my nemame zaujem, len sa bavime? Ja ho potrebujem...nerozmyslam nad nikym inym,a on...nejavi zaujem

usmevny_den

zaujimava, skrátka vyprovokuj dáke stretnutie a skús byť pri ňom smelšia, ak sa nechytí, tak nemá záujem, respektíve ak je taký ňuňák ako ho opisuješ, tak sa k sebe asi nehodíte, čo už, skús sa poobzerať po inom :)

Rybanka

tvrdíš že si krásna, tak nestrácaj čas mužom ktorý zjavne nevie čo chce, rozhliadmi sa okolo,je plno mužov čo by dalo vela zato aby mohlo byť s tebou,najmä nestracaj nádej, nie je prvý ani poslednýý chlap!:))

diviak2015

zaujimama vies ako. chlapi maju povacsinou radi priame jednanie, zeny naopak jednaju hrozne casto vo vselijakych naznakoch a niektore aj cakaju ze muz bude citat ich myslienky. a takyto nesmeli chlapi potrebuju priame jednanie pretoze ked maju iba naznaky to ich zneistuje a dava im to priestor na pochybnosti a spekulacie...
takze nepozyvaj ho ty na normalne skutocne rande to nechaj na nom. nechaj ho robit to co sa od chlapa ocakava, vsetky tie veci, ani ty sa nebudes citit divne. ale daj mu nejak vediet ze mas fakt zaujem a nech nespekuluje. cez kamosku alebo bud nejak kreativna to uz ty vymysli. a ked bude prilis spekulovat aj potom tak to je na tebe. ked mas trpezlivost cakaj, ked nie nezdrzuj sa s nim. nekrm sa tou iluziou ze je jediny muz alebo jeden z 5 na celom sirom svete ktori ta ocari povahou a tak

zaujimama

A kto napisal, ze ma odmietol? Raz som mu napisala prva a on potom neodpisal, viem, ze bol niekde s kamaratom a ja som tiez bola s kamaratom... cize pisali sme si par hodin len s casovym odstupom. Potom ku noci uz neodpisal...odvtedy nic, ani ja ani on, uz mu ale nechcem pisat kedze neviem ake myslienky mu behaju v hlave, aby si nemyslel, ze sa mu vnucujem

ludia, ja sa nehnevam na vas..vobec nie, nech si kazdy mysli co chce vyjadrili ste svoj nazor a sice aby ste ma pochopili alebo sa o to aspon snazili, museli by ste vediet kazdy detail a to by bolo na velmi dlho. To, ze sa mu pacim viem, pretoze vzdy sa mi snazil prihovorit aj ked neisto, usmieval sa na mna, napr. ponukol mi bundu ked mi bola zima, a vzdy ked kamaratka povedala ,ze idem aj ja tak chcel ist a prisiel aj on...a monoho inych veci z coho som usudila, ze som mu aj ja sympaticka...mozno to bude aj tou dialkou..ja vazne neviem..mozno sa uvidime tento vikend..

zuzi74

Ja tiez nerozumiem niektorym reakciam. Keby napisala, ze je nestastna z lasky, skareda, nepochopena, minimalne polovica ju tu lutuje. Ale zakladatelka temy sa citi atraktivna a uz si podla tu niektorych reakcii mysli o sebe, ze sa musi na nu lepit kazdy chlap a musi si uzit aj odmietnutie.
Ved sem len napisala tak ako to realne vidi a citi a na tom nevidim nic zle. Ved o tomto to forum snad je, pomahat si a poradit a nie zhadzovat cloveka.

zaujimama: mozno ten muz nema tolko sebavedomia a neveri si, ze by si ho naozaj chcela. Snad sa coskoro opat stretnete a budete mat moznost sa spolu uprimnejsie porozpravat. Mna by napr. zaujimalo ako to dopadne.

Moireal

Ak by islo len o tu krasu, vsetkymi desiatimi by po nej skocil. Muzi sa neboja peknych zien, za tymi praveze utekaju. Boja sa inych veci, ktore pekna zena moze alebo nemusi mat a to vie len jej objekt tuzby.

dixit

viem si predstaviť, že pre hanblivejších mužov môže byť ťažké ženu osloviť, niekam pozvať alebo pod. no odpísať by hádam nemal byť taký problém :D môžeš sa mu skúsiť ešte raz ozvať a uvidíš, no podľa mňa, ak by mal záujem, tak sa už dávno ozve.

skalk4

Matyo asi tak :D Slecna Atraktivna je pekne vytocena ze nejaky obycajny priemerne pekny chalan sa z nej nejde posrat a nehodi sa jej k noham ako pudlik.. no co si to len dovoluje takto sa spravat k atraktivnym nadludom :D

bez_mena

Nic si tu z tychto nerob. Ja som vecne opisala situaciu tak ako ju mam v jednom prispevku a zacali mi trapkovia vypisovat ze som zlatokopka. A to len preto ze ten moj ma miloval a sam od seba mi daruvaval darceky ai. A pritom som nikdy nic nechcela no jemu to robilo radost ma obdaruvat rozmaznavat a uz mi vypisovali hentake blbosti. Je tu zrejme dost ludi zakomplexovanych. Pozri. Ty vies sama najlepsie aka si (mas predsa oci rozum). Ak to takto sekol, vydrz. Nereaguj, nepis. Nevies co sa deje. Ak ta vasa znama zorganizuje spolocne stretko, uvidis ako sa tam bude spravat, reagovat. Ty bud mila srdecna priatelska. Ak to stretko neprijme - budes aspon vediet nacom si. Mozno potrebuje posmelit. Zisti si o nom co najviac. Kam chodi, ake ma navyky zvyky. Ake ma zaluby konicky. Ak chodi napr.niekde cvicit, sportovat, alebo vencit psa, do nejakeho spolku galerky restiky baru kniznice atd, tak sa tam skus "nahodou" tiez objavit a "nahodne" sa tam stretnut, narazit tam na seba. Alebo ti to pomoze mat potom spolocne temy na rozhovor pri stretku. Skus zistit v akej oblasti je doma a zdatny a popros ho v nej o pomoc (ak v pc tak sa nanho s niecim obrat ci by ti nevedel pomoct, poradit v niecom). Cas ukaze