Deaktivacia FB

Príspevok v téme: Deaktivacia FB
fbfb

ahoj, chcem sa len spytat taku vec..ze ked som niekomu na FB poslala spravu a nasledne som ucet deaktivovala, tak uz si to dotycny asi neprecita vsak?..chcela som napisat svoje posledne myslienky a odist, lebo ma ten fb nici, avsak az neskor som si uvedomila ze ta sprava este nebola precitana tym clovekom a kedze som sa hned deaktivovala, neviem ci mu v massengeri ta sprava zobrazi aj ked ja uz som prec, alebo sa vsetko zrusi co sa tyka mna aj sprav.:? dakujem

wtf???

Mas pravdu, ze ked nie si na FB nikto sa ti neozve. Fb som si zrusila pred 2 rokmi kvoli zbytocnym hadkam s priatelom kvoli fb. No a z tych 500 priatelov, co som mala sa ozvalo asi 7 ludi. Takze tak ;)

elmarika

To co pisala LMarika s tym nesúhlasím ved je to blbosť. Citujem: Kym si z FB odhlasena, nikto nevidi spravy, ktore od teba kedykolvek v minulosti dostal a ani statusy, ktore
si pisala na nastenku tak, aby to vsetci videli, ale
akonahle sa znovu prihlasis, zase to uvidia.

Kontrol0r

FB nie je pre každého. Ja napríklad ho používam na komunikáciu ak niečo potrebujem. Je to zadarmo a odpoveď dostanem okamžite kedže veľmi veľa ľudí je prihlásená nonstop na smartphone. Mne tiež zväčša ľudia len píšu keď niečo potrebujú.

Ďalej ne také "sledovanie" čo majú známi nové a jak žijú.

A určite sledovanie noviniek, čo sa udialo v okolí.

fbfb

ano viem ze moj ucet sa po deaktivacii uz nezobrazi, ale dufala som ze v messengeri spravy ostanu...viem ze sa to da skontrolovat keby sa prihlasim ci je ta sprava precitana, ale momentalne nemam chut sa tam vracat...FB nieje len pozierac casu ale podla mna aj nicitel vztahov. stale sa pozerat na to ako niekto neustale lajkuje fotky neakych priblblych kráv a este ja som ta zla...mozno som mozno si to moc beriem a ani to nieje tak ako si domyslam, ale sama sebe tym robim zle ze hned premyslam nad najhorsim tak idem odtial prec a je...lenze horsie je ze ked odidete z FB akoby ste nezili..nikto nezavola, nikoho nenapadne napisat sms pod von nieco robit,..ked nieste na fb povie si ze sa ozve ked budete...a ked nebudete dva roky tak aj zabudne ze existujete

LMarika

Kym si z FB odhlasena, nikto nevidi spravy, ktore od teba kedykolvek v minulosti dostal a ani statusy, ktore si pisala na nastenku tak, aby to vsetci videli, ale akonahle sa znovu prihlasis, zase to uvidia. Kasli nato a uz sa neprihlasuj, veru tak, odhlasit sa je spravny krok, lebo FB je neskutocny, neuveritelny zabijak casu a cas mozes venovat aj niecomu zmysluplnemu, napriklad si mozes ist zaplavat a tym si urobila nieco pre svoje telo, ze si si zasportovala a ze si mala pohyb. Alebo v case mimo prazdnin zrazu zistis, ze si ziskala viac casu na ucenie a zlepsi sa ti prospech a popri tom budes stihat aj posilku alebo plavaren, cim sa ti zlepsi aj kondicka a skrasli postava, stihnes si pozriet spravodajstvo castejsie, ale aj vypocut zaujimave veci v radiu, povedzme hoci len obycajnu hitparadu, ale aspon budes vediet, kto co spieva a ake hity prave letia... Cize nadobudnut informacie napriklad z aktualneho diania vo svete, o ktorych sa mozes porozpravat s kymkolvek, zatial, co FB ta zasobuje zbytocnymi informaciami zo sukromneho zivota ludi, ktorych mozno trochu poznas, ale vacsina z nich aj tak nie je tvojimi skutocnymi priatelmi, ktori by za tebou aj do studne a do ohna skocili, obrazne povedane... a o tychto zbytocnych infoskach z ich sukromia sa napriklad s nejakym cudzim clovekom, s ktorym si sa prave zoznamila, aj tak porozpravat nemozes a ak nemas prehlad zo spravodajstva, lebo ta FB okrada o cas a zaplavuje tvoju mysel zbytocnymi informaciami, tak s cudzimi ludmi prakticky nemas o com pokecat a javis sa pred nimi ako nudny introvert, s ktorym nie je o com debatovat. Predstav si situaciu, ze sa zoznamis s cudzim clovekom, alebo ze stretnes na ulici hoci mamicku byvalej spoluziacky zo ZS a teraz sa ta opyta, ako sa mas a ty odpovies, ze Jozky Mrkvickovej babatku prave narastol prvy zub a Zuzanky Azorovej dcerka Renatka prave pokakala plienocku, tukajuc si pritom do smartphonu online na FB, tak si ta dotycna osoba o tebe asi pomysli svoje, no... Ale ak sa s nou budes normalne bavit o financnej krize v Grecku a o nejakych africkych utecencoch v Taliansku, tak sa u nej zapises ako inteligentna osoba so vseobecnym prehladom, a to aj napriek tomu, ze si nevedela, co vedeli vseti facebookaci, ze dna druheho siedmy o 19:30 malicka Renatka Azorova pokakala plienocku :D:D:D:D:D:D:D ...lebo ziskavanie takychto informacii na ukor ziskavania informacii zo spravodajstva, na ukor sportovania, na ukor ucenia sa do skoly (teraz nie, lebo su prazdniny, ale mimo casu prazdnin ano), na ukor ucenia sa varit a piect, na ukor nakupovania a upratovanie, pomahania rodicom v domacnosti, na ukor rozpravania sa s rodicmi a surodencami povedzme, aby vztahy v rodine neochladli a aby ste sa navzajom uplne neodcudzili, a podobne... je naozaj len plytvanim drahocenneho casu.

fasbucik1

Deaktivacia nic nemaze, len sa to nezobrazuje. Takze staci ze sa prihlasis, pockas kym spravi budu precitane a mozes to znova deaktivovat ( aj ked neviem na co to je dobre:D)

Kontrol0r

Myslím že by tu správu mal vidieť. Skús sa znovu prihlásiť na fb a skontroluj tu správu a potom znovu deaktivuj účet.