Lieky - Anglicko

Annie654789

Dakujem za odpovede bola som sa akurat dnes porozorávať s mojou doktorkou tak sme to nejak vyriešili ... vďaka za rady :)

yghh

problem so s. z. jezzvazny a ten sa riesi aj v anglicku.
odporucam ti, aby ti tvoj ldkar napisal spravu co za problem mas a ty si to preloz do AJ, ukazes to lekarovi v anglicku

london11

No ja mám skúsenosť, že v Anglicku lekári dosť na pacientov kašlú. Neviem či sa tak správajú iba k cudzincom, ale teda žiadnu super starostlivosť nečakaj. To ešte len uvidíš, ako si ťa na Slovensku ofukovali. Tam ťa dosť odfláknu. A ku kvalitným liekom sa nedostaneš. Aspyrin na všetko.

ygcchc

v tom walk in centre sa caka aj 4-5 hodin. je to nieco ako pohotovost.
ked si vybavis poistenie v anglicku, najdes si obvodneho lekara. ten ta bude vysetrovat. nepocitaj s tym ze ta bude vysetrovat rovnako ako na slovensku

ygccx

slovenska poistovna ta odhlasi iba ak im ukazes pracovnu zmluvu zo zahranicia, teda ze odvadzas poistne v inej krajine.
ak v anglicku nemas poistenie, staci ist do walk in centra, tam povies ze ti dosli lieky, ukazes ake a oni ti to zadarmo predpisu. za kazdu krabicku lieku v lekarni zaplatis 8£ .

Annie654789

Popripade neviete koľko stoji vyšetrenie u všeobecnèho lekára pre dospelých keby som tu nebola poistená?