Čo s obrúčkami? Strieborné alebo?

Príspevok v téme: Čo s obrúčkami? Strieborné alebo?
NPeťo_1

Dobrý deň,

budúci týždeň sa chystáme kupovať obrúčky na svadbu, ktorú budeme mať v decembri, ale už v júli by sme si chceli natiahnuť obrúčky.
Doteraz sme mali vo všetkom jasno, ale dnes sa vynoril u nás problém a to dosť dôležitý a to aké obrúčky vlastne chceme?
My sme chceli strieborné, lebo priateľka zlato nenosí, ale naši rodičia sa začali vzpierať, že predsa nebudeme mať strieborné lacné obrúčky. Aký je váš názor?
Zatiaľ sme si žiadny kamenný obchod nevyhliadli, ale skúsime šťastie aj v zahraničí, nemáme to ďaleko.
Má niekto z vás skúsenosti so striebornými obrúčkami?

dixit

damasteel sa vám nepáči? nie je to asi pre každého, no podľa mňa sú pekné a zatiaľ ešte aj netradičné :) ak nevieš, o čom točím, daj do googla "damasteel obrúčky"

usmevny_den

o strieborných obrúčkach som jakživ nepočula, som za zlaté, veď nemusia byť žlté, Nika priložila aj pekné kúsky z bieleho zlata :)

0vecka

miruska schvalne vies co symbolizuje??? ja som si vzdy myslel ze zeny nechcu byt vnimane ako tovar ale ako ludske bytosti... vygoogli si ako vznikla ta tradicia prstena

0vecka

to je aka sedlac.... ja som starej kupil a 125EUR zlaty prsten a je spokojna... ak clovek nema alergiu tak to kludne moze byt aj napodobenina tie dnes uz ani profik volnym okom nerozozna tak o co ide?? ukazat ze na to mame? Nechapem preco su ludia Taki povrchni...

MatoKlingon

Ak máš problém žene kúpiť slušnú zlatú obrúčku, tak sa vôbec nežeň, pretože si manželku nemôžeš dovoliť.

vejkaa

skor asi zlato alebo platinu, pretoze nepotrva dlho a striebro uz nebude take pekne, ale urcite dobra nahrada zan je biele zlato, ja mam z neho snubny a je krasny, zatial ziadne ryhy ani nic podobne :)

SSSimona

Ak nemá rada zlato tak radšej mať striebro akoby obrúčku nemala nosiť vôbec. Mnoho ľudí má striebornú obrúčku, veľakrát sa ani nelíši od bieleho zlata.
My sme mali z bieleho zlata, boli rodiované a každý rok sme ich nosili do zlatníctva, lebo sa zošúchali, neskôr sme sa rozhodli pre strieborné a sme spokojní.

RNG

Nuz dnes je to sice mozne, ale nemyslim si, ze to niekomu okrem superbohatych a zaroven na hlavu padlych vobec prichadza do uvahy. Ani vyhra v loterii na to nestaci, totiz zatial jediny je tento:
www.youtube.com