*** Skladaci strojcek na zubky...

Príspevok v téme: *** Skladaci strojcek na zubky...
ewkaa

Awojte... chcela by som sa opytat ake s nim mate skusenosti... Naozaj to tak nici sklovinu??? a museli ste s nim casto chodit ku zubarke???

Mimochodom kolko stal ten Vas??? a trhala vam doktorka zuby predtym???

Ako casto ste ho nosili???

Ja viem, ze mam vela otazok ale chcem sa dozvediet co najviac aby som vedela ci si mam dat radsej skladaci ako trvaci...
I ked pocula som ze doktorka mi v 16 neda skladaci ani ked budem chciet ale to hadam nemoze...
Ďakujem

lenka25

ja mam ten fixny a potom co mi ho da zubarka po 2 rkoch pravdepodobne dolu budem musiet este min. dalsich 5 rokov nosit nocny, prtoze zuby maju sklon vratit sa do povodneho stavu a ten nocny ich bude udrziavat tam kde su

RSFredinka

chcem sa spýtať ked nosíte strojček nosíte dva roky jeden lebo mne hovoria lekárka že po pol roku mi dá druhý čo je na tom pravdy

lenka25

Ahoj! Ja nosim fixny strojcek uz 1/2 roka, na hornych aj dolnych zuboch. Doteraz ma to stalo uz pekne peniaze, ale co narobim. Preedtym som nosila aj tzv. nocny,ale nepomohlo a to som ho nosila nejake 3-4 roky. Fixny je sice drahsi, ale myslim si ,ze aj efeektivnjesi. Sice to viac boli ,ale da s ato prezit. Esteze funguje Ibalgin.:)

majkas

je to inak nazvany aj "nocny strojcek"? lebo som nosila fixny, ale len co mi ho dal dole, zuby sa mi zacali spat krivit (co nechapem, lebo sestra ho nosila tiez v mojom veku a zuby sa jej nepokrivili doteraz - a to preslo uz vyse 10 rokov). zubar mi dal namiesto nocneho strojceka umelohmotne nasady, ktore sa vobec nedaju nosit a boleli ma od zaciatku. ja som ich nosit nemohla. kamaratka ich nosila tiez, ale hovorila, ze ju absolutne neboleli. tak ja nechapem... moze to byt zle vykonana praca?

kali

skladaci je super, ja som mala krivy zub a asi po pol roku aj menej sa mi to spravilo. Ked vypadava, znamena ze je zle nastaveny.

janka2012

podla mna je aj tak najlepsi staly strojcek..moje zuby dako extra neutrpeli...skladaci ti nepomoze..mozes ho nosit aj 10 rokov a nebude mat taky efekt ako staly za 1 rok...a vysiel ma okolo 10 tisic

hmmmmm

ja som najprv nosila skladaci,a nebolo to bohvieco...s fixnym sa nedal ani porovnat. nosila som ho len na noc a bolo to velmi neprijemne, rano som sa vacsinou zobudila s poslintanym strojcekom vedla postele. a nehovorim o tom, ako ma od toho boleli zuby... takto som ho "nosila" asi pol roka a potom som dostala fixny.