Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Srdce, psychika alebo niečo celkom iné?

Príspevok v téme: Srdce, psychika alebo niečo celkom iné?
Maja12345

AHojte, od minulého roka mám problémy s búšením srdca (120-130 úderov/min.), ktoré sa objavuje niekedy v pokoji, niekedy pri námahe. Raz prejde samovoľne, inokedy si musím dať lieky - Bisoprolol. Bisoprolol som užívala štvrtinu alebo polovicu z 5 mg, podľa potreby. EKG bolo v poriadku, ECHO tiež. Výsledky EKG holtera sú nasledovné: SR, fr.k 48-158/min., priemer 79/min., zachytené len sporadické SVES, veľmi ojedinelé KES-. Zmeny fr lytické, bez skoku, v čase anman. udávaného búšenia srdca SR okol ok90-100/min. Závažná brady-. tachykardia nedok. Ďalšie 3 mesiace mám užívať opäť Bisoprolol a potom podľa stavu bude nasledovať TESP.
Máte niekto podobné skúsenosti? Ako to dopadlo u Vás? Ešte dodám, že mám aj obsedantno-kompulzívnu poruchu, ku ktorej sa však nepriznávam pred lekármi, pretože sa bojím, že prídem o prácu. Takže ešte užívam Neurol a Serlift. Mám pocit, že pri tom Neurole mi nevyskakuje pulz na 120 úderov, ale len na 100 úderov za min. Ďakujem za všetky odpovede.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.