Byvaly ma chce znicit

Príspevok v téme: Byvaly ma chce znicit
Anka24301

Ahojte. Mam problem s byvalym, teda ak sa byvalym vobec da nazvat. Stretavali sme sa len tri tyzdne. Prve dni mi bol sympaticky, bol mily, mal zmysel pre humor, mali sme sa stale o com rozpravat. Stretavali sme sa kazdy den, vlastne on to vyzadoval, vtedy som mala cas a mi to nevadilo. Potom som si nom vsimla, ze je hrozne megativne zalozeny, vsade a na kazdom videl len to zle. Denne viedol dlhe reci len o tom, ze niekoho ohovaral, svoju mamu, hoci mu s otcom darovali trojizbovy byt aj auto, svoju sestru, brata, byvalu aj vlastnu dceru. Ked o nich hovoril, tvar mal az skrivenu nenavistou. Toto ma na nom zacalo desit. A potom sa aj prejavil agresivne, nie voci mne, ale isli sme autom po dialnici, ja som soferovala a ine auto co odbocovalo z vedlajsieho pruhu ma obmedzilo a musela som dupnut na brzdu. Ako mna to tiez vystrasilo, tiez som vypustila nejaku nadavku, ale viac som to neriesila. Ako sa ale prejavil on... Vrieskal ako slahnuty dlhu dobu, ked sme to auto predbiehali trubil nanho, otvoril okienko a ukazoval mu iste gesta. Poton na mna krical nech okamzite zastavim niekde na najblizsom parkovisku ze sa vymenime, on sadne za volant a vytlaci ho z cesty. Tak toto ma dostalo, snazila som sa ho presvedcit, nech to necha tak, vsak tym ohrozi nielen jeho zivot, ale aj tie nase. Tak po mne vrieskal, az som naozaj zasla na najblizsie parkovisko a tam sme sa vymenili. Na velke stastie toho chlapa co ma obmedzil uz nenasiel, hoci ho hladal. Vsak ten to tiez neurobil naschval, mal ma v mrtvom bode a proste sa poriadne nepozrel. Uz vtedy som zacala rozmyslat, ako z tohto "vztahu" vycuvat, desil ma. Po troch tuzdnoch som to ukoncila a nastalo peklo. Je uplne zurivy. Vyvolava mi sto krat denne, pise zurive smsky. Nadavky a ze som ho len vyuzila a odkopla. Cyhraza sa, ze pojde do mojem novej roboty a vsetkym tam povie, aka som k... ktora len vyuziva muzov. On tam urcite pojde, tomu verim. Mam uplne novu robotu, zatial som tam bola len dva dni, sefka aj kolegyne su velmi mile, plat tam mam dobry, velmi sa z tej prace tesim a on to vie. Chce ma znicit, chce sa mi pomstit hoci som mu nikdy nijak neublizila. Chodi ku mne domov a vyzvana mi na zvoncek zdola nekonecne dlho. Bojim sa chodit von, ze si na mna niekde pocka. Co mam prehoha robit. Mam sefku nejak upozornit ze tam do firmy pride robit bordel chlap, s ktorym som sa kratko stretavala alebo to radsej nechat tak a spoliehat na ich zdravy rozum, ze nejakemu evidentnemu pometencovi len tak neuveria? Blbe je, ze on je nezanestnany, resp. je na invalidnom dochodku, nechal sa nan hodit kvoli depresiam, hoci sam priznava, ze ziadne nema. Z prace vraj odisiel lebo ho kolegovia sikanovali vraj kvoli tomu, ze sa raz pomylil pri vyuctovani sluzobnej cesty o 6 eur a kvoli tomu ho sef i kolegovia cele roky sikanovali. Znie to jak rozpravka pre dementnych, som si ista, ze so svojou hnusnou povahou a nenavistou k vsetkym ludom ho nikto nemal rad. Zije z toho dochodku plus z toho, ze prenajima dve izby vo svojom byte ktory mu dali rodicia. Ale blbe je, ze kvoli tomu, ze nepracuje moze cely svoj cas venovat mne a mojmu prenasledovaniu.

0vecka

tu policiu som myslel ze ked ti bude zvonit pred domom tak ich zavolaj nech mu aspon ceknu doklady atd... popripade ak uz odide tak si zozen sedkov a nech sa ho idu spytat k nemu domov ze co to ma byt

0vecka

yavolaj na policiu aj ked nic neporiesia tak mozno sa zlakne... ak mas nejakeho kamarata mohol by zahrat tvojho noveho priatela...podla toho co pises je to nejaky psycho bud rada ze si to odhalila teraz... ak sa so sefkov bavis aj neformalne tak by som jej to asi spomenul ale nejako to nerozmazavaj

ako dlho to uz trva? sa divim ze po troch tyzdnoch to nevie hodit za hlavu...