Moj zivotny partner a otec mojho dvojrocneho syna je alkoholik

Príspevok v téme: Moj zivotny partner a otec mojho dvojrocneho syna je alkoholik
babe69

Dobry den prajem,

Potrebujem informacie ako dat partnera liecit z alkoholizmu,ked si to nechce priznat.
Je to velmi surne,pretoze to psychicke a fyzicke tyranie sa uz neda vydrzat na dlho uz len kvoly detom (im fyzicky neublizuje). Milujem svojho partnera a potrebuje moju pomoc ,pretoze uz nikoho ineho nema ,kt.by sa stym chcel zaoberat.
Prosim poradte mi ake mam moznosti alebo na koho sa obratit.
ked sa stoho nevylieci,skonci ako jeho mamina, sam a mrtvy.

mate59

Sám sa musí prihlásiť na liečenie.Ak nie, daj mu ultimátum, ak ho neprijme, odídi od neho,skazíš si jeho alkoholizmom život a život tvojho dietata.V prvom rade musí chciet on,ak nie, nemá čo v tvojom živote hladat.

m3

maš iba par možnosti: 1. bud si s nim sadneš porozpravate sa a vyriešite to spolu a najdete liečebnu
2. daš ho na policiu za tyrania (to by som na tvojom mieste spravila a každa normalna žena tiež pretože ked ťa raz udrel tak to spraví znovu)
3. pošleš ho ku psychiatričke ktora nasledne urči a odporuči či može isť na liečenie alebo nie alebo či ma nejake ine psyychicke problemy prečo to robi