Kde sú?

Príspevok v téme: Kde sú?
opustený

Písal som si na pokeci s dvoma babami. Obe sa po čase odmlčali a prestali reagovať na moje vety. Najprv som si písal s jednou a neskôr po odmlčaní prvej s druhou. Ako s prvou tak aj s druhou som sa chcel stretnúť po nejakom tom čase spoločného písania a flirtovania. S oboma som si písal pod iným nickom. Takže nehrozí žeby ma skúšala jedná a tá istá babenka a preto sa odmlčala. Viem že to niektorí tak skúšajú ľudia na pokeci že oslovujú tú istú osobu pod rôznymi nickmi aby zistili ako sú im verní. Preto som si vytvoril druhý nick po odmlčaní sa prvej baby.
Všetko sme mali dohodnuté, kde a kedy dáme stretko aj foto sme si videli ako vyzeráme. Nevyzerám zle, taký bežný chalan tak mi nejde do hlavy prečo tie baby zrazu zmizli. Nereagujú na otázky, neozývajú sa už niekoľko dní. Teraz neviem či stratili záujem, zľakli sa, alebo sa im niečo stalo. Už som bol skoro po uši do nich zamilovaný, tešil som sa na stretko a zrazu nič. Kde sú? Nepísali žeby šli niekam na dovču a pod. Len zmizli a niet ich. A tak si zo zúfalstva púšťam dookola túto pieseň
www.youtube.com
a neviem čo robiť :(
Je mi nanič...

michal555

Horsie veci ta este v oblasti vztahov postretnu ako tam tie dve. Toto je realita pokecu a cim skor to pochopis, tym viac casu si usetris.

Slobodna

Hmm a preco sa teda nikto nesnazil situaciu pochopit z inej strany a trebars hladat chybu aj inde, nez u tych zien?

Kýčera

Slobodna, ale my všetci si namyslíme, že tie ženy, ak sú to ženy, sú zlé! Život je však nevyspytateľný, prináša nám aj takéto situácie a bodaj by to boli len "tie najhoršie", treba ich však prijať a naučiť sa s nimi žiť. Keďže sa ozval Opustený a pýtal radu, tak sa mu snažíme pomôcť danú situáciu pochopiť a nájsť jej riešenie. Eto vsio, da, devuška krasivaja.

Turan

viedm prispevku niekto pisal, ze mozno chceli vratit to co sa stalo im. Je to smutne ked to vyjde akurat na taku osobu, ktorej to take namotavanie len ublizi :)

Ina9

To sa ešte ľudia zoznamujú cez pokec? Som toho názoru, keď sa už s niekým zoznámiš cez internet, tak najlepšia komunikácia je jednoznačne cez skype, kde je možná aj videokomunikácia, vidíte sa navzájom a potom už pravdepodobne nenastane žiadne prekvapenie pri prípadnom stretnutí...vidíš aj reakcie danej osoby a je to oveľa prirodzenejšie a osožnejšie ako vymieňanie písmenok.

Hlavu hore! Kýčera ti to pekne zhrnula.

priama39

opustený:

Ja nehovorim,ze si si s nimi hned zacal pisat o intimnostiach,ja hovorim,ze toto su temy pre ludi,ktori sa osobne uz aspon stretli.

asiofa

Stena
chod s myskou teda s kurzorom k pravemu dolnemu rohu na videu kde mas prerusovany stvrcek a zobrazi sa ti nadpis cela obrazovka, tukni nato a hotovo.

stena

neviete ako sa dáva vídeo zobraziť na celú obrazovku z youtube? Dik

opustený ako ti radia nechodiť na pokec, ísť s kamošmi niekam preč a zmieriť sa s tým že aj ženy vás mužov môžu vodiť za nos nielen vy nás. Vy to tak bežne robíte, tiež s tým mám skúsenosť že som si s chlapcom písala a on po čase prestal reagovať. U vás je to bežné také správanie. A koľkokrát si píšete s niekoľkými naraz a vodíte nás za nos.

Slobodna

A preco si vy vsetci myslite, ze tie zeny su tu tie zle? Podla mna sa neprestali ozyvat len tak, inak toto je typicke spravanie muzov, ktori to robia bezne, ale ak si to dovoli urobit zena...

Kýčera

Opustený, to fitko je dobrý nápad, to Ti pomôže. Emócie dať zo seba von, to tiež pomáha, netreba ich dusiť v sebe. Vypúšťaj ich však v súkromí, nestratíš sympatie ľudí na fóre. Zober si papierik, napíš všetky emócie k tým dvom a spáľ.Prečo prestali komunikovať sa už asi nedozvieš, budeš sa musieť s tým vyrovnať. Je to lepšie, že to spravili teraz a prestali Ťa ťahať za nos. Vidíš, čo to s Tebou porobilo a predstav si, že by si s nimi nadviazal oveľa bližší vzťah, kde by si bol? Možno sa s Tebou len hrali na skrývačku, možno sa chceli pomstiť, alebo vrátiť to, čo sa aj im stalo a Ty si to schytal, možno neznášajú mužské pokolenie, možno sú už v tom Mexiku, možno...Buď vďačný, že Ti to spravili takto, odpusti im a pohni sa ďalej. Bodaj by to bola tá najhoršia vec, čo sa Ti v živote stala, ale budú nasledovať aj horšie... Všetko zlé je na niečo dobré, pouč sa z chýb, kt. si spravil, už ich nesprav, čaká Ťa niečo lepšie, ver mi!