Spoznajme novych ludi

Kýčera

Aloveu, prvýkrát sme sa stretli v téme : "Ako jej pomôcť prekonať amnéziu?", tak to je ten príspevok. Z neho vyplýva, že si hlboko veriaci mladík, nielen veríš, ale Ty aj taký skutočne si,...! Reagujem na príspevky a Ty si ma zmiatol v dvoch veciach - 1.pohlavie - to tá Tvoja citlivá dušička, 2.zrelou a krásnou odpoveďou, hodnou dospelého človeka - Ty s babami určite problém mať nebudeš, ak si dokázal popliesť mňa, pomotáš veľa mladých báb aj neúmyselne! Tak takú odpoveď som tu ešte nedala, "tá tichá Láska" a k tomu Tvoj vek, klobúk dole!

aloveu

Kýčera, prezývku si mi určite neskomolila :) A som chlapec/chlapček, nie dievča/dievčatko :D
Aký príspevok sa Ti tak páči? A ďakujem Ti. :)

Kýčera

Aloveu, ďakujem Ti a prepáč, že som Ti skomolila prezývku. Ani si nedokážeš predstaviť koľkokrát som si Tvoj nádherný príspevok prečítala. Si inteligentné, citlivé a vnímavé dievčatko, máš dobré srdiečko a bohatý vnútorný život. Tak nech sa Ti všetko to dobro, čo zo seba vydávaš aj vráti. Teší ma, že sme stretli.

Kýčera

Alovea, to vážne máš len 15? Čítala som od Teba jeden prekrásny príspevok a ten mi nepripadal, že by bol od takého mladého človeka. Alebo máš dar empatie, tak len tak ďalej.