Očné problémy

trojklanny

Nachladenie ,tak ako som predpokladal. V tele tých potvoriek bude viac premnožených,ako sa na začiatku zdalo. To,že si nachladla neznamená,že je to spôsobené chladom,prievanom alebo stretu s nachladenou osobou,ale je to spôsobené adenovirusom /spôsobuje nachladenie /, a tento vírus nie je ľudský,hostia ho pasomnice ,roztoče alebo aj E-coli. Ak niektoré uhynú,objavuje sa adenovirus.
Takže to beriem tak,že si niečo už vyhubila,o ostatný odpad sa postarajú biele krvinky za predpokladu,že nie sú zahltene zbytočne potravinovú pliesnou.

Ešte ma zaujal pestrec,že ti aj chutia tie semená,len dúfam,že ich rozdrvis zubami a nie iba prehltnes ,sylimarin sa uvoľňuje po rozdávaní semená. Ja na to zuby už nemám,tak som ich roztlkol umelým tlčikom.
Roboty na svojom tele máš ešte ako na kostole,len neprestavaj, zdokonaluj sa a počúvaj aj reč svojho tela.
Keď prídeš z dovolenky,možno už budeš môcť urobiť tu pečenovu kúru.

pavučinka

No fizioterapeutku mám....nie je zrovna nalacnejšia, ale je najlepšia.

Tak pestrec budem užívať podľa toho nejaký ten rok a nie mesiace, ale nevadí, nejak mi tie semiačka zachutili.
Pridala som MSM. C, Tiamín, Mám naložený medvedí cesnak a beriem ľanový olej s tvarohom.
Jasne, počítam , že je to na dlhšie.
Dnes som nešla nikam, nakolko mám nádchu / he v lete / a tak sa necítim dobre a koncom týždňa idem do Talianska, tak neviem ako to ustojím, strava a tak....
Cením si rady od teba.

trojklanny

Pestrec sa užíva čo rok pôsobenia neduh, to mesiac užívania. Ak to boli lieky,alkohol alebo cholesterolova pecka v zivotosprave,redukuješ užívanie z roka na mesiac.

Už som spomínal,že to neexistuje hneď,všetko niečo trvá,aj taká očista,detoxikácia.

A dostať zo seba parazita,tiež niečo trvá,niekedy aj dlhšie,ako si pacient myslí,preto sa potýkam s názorom,že to nefunguje.

Posledné,máš dovolenku,našla si už u niekoho zapper? Použila si už aj fyzioterapetua? Čo si použila na chelaciu? Ja som na trojklanny nerv použil asi mesiac užívania hypericum.

pavučinka

No pozrela som a dá sa to aj s tým, čo dom dal....hrebíčky a to ostatné a pozrela som sa, že ten olej z čiernej rasce je tiež aj na parazity.
S očiami, žiadna zmena, len ma z toho bolí hlava, ako ma obťažuje to čierne poletujúce. Inak často teraz behám na veľku.
Pijem veľa a aj pre to, že aj ja to vo zvýšenej miere v týchto horúčavách potrebujem.
Zajtra mám kontrolu na štitnu žlazu a som zvedavá, že či zas nedvihne dávku L-thyroxínu a možno budem prekvapená, že tentokrát nie, vzhľadom na to, že beriem pestrec a s tým aj moja otázka...do kedy ho treba brať?

RNG

Upresnim, JUKL predava tu 20 dennu zostavu za 18.97 euro, s DPH. pozri na
jukl.sk a velke balenie ALA(180 kapsul x 300 mg) najdes cez Iherb ako produkt Best Alpha lipoic s cenou 15.93 dolara. A to je naozaj na dost dlho pouzivania.Ci uz na odmorovanie, ci ako antioxidant ci ako regenerator.

trojklanny

RNG má predbehol,protiparazitna kúra podľa Clarkovej ťa vyjde na cca 30 eur,viem že máš prievan v peňaženke,tak sa pozri aj na tie odkazy,čo som tu dal,lebo zloženie takej tinktury máš aj vo svojej domácnosti,poväčšine. A EDTA tiež stojí dosť cca 20 eur,lacnejšia je kyselina lipoova /bez receptu/ alebo kyselina thioktova/na lekársky. predpis/, tie ti ale uberaju z tela vápnik,takže je lepšie to EDTA už s obsahom vápnika.
Už iba podotknem, že pi čistú vodu viac,ako obvykle,vyluč bublinky.

RNG

Pori na firmu JUKL, tam maju protiparazitalny balicek, presne podla dr Huldy Clark, s 20 dennym rozvrhom. Kedze parazity su dnes velmi caste u ludi a casto su dovod pre rozne zdravotne problemy, rozne maskovane infekcie a casto po case vedu az k rakovinam, tak je dobre ich obcas adresovat.

trojklanny

Beriem späť,už robíš toho dosť,len si o tom napísala,tak som nevedel.
Škvrna sa mení,tak ako u mňa,potom som ju videl pestrofarebne a u teba sa tiež mení. Pokračuj a nezabudni,že to nejde tak rýchlo ako svihnuť čarovným prutikom. Už iba dve otázky,máš nejaké antiparazitika a či už s niečím chelatuješ?