Očné problémy

pavučinka

RNG - ja viem čo táto baktéria spôsobuje a preto som ich ponúknute doplnky nekúpila a ani tie ceny nie sú pre moju peňaženku.
No veď som sa aj poriadne uštipla, že či ešte žijem.....

RNG

oprava, ....zapal mozgovych blan...
Odmaskovace ako NAC a serrapeptaza, ktore podstatne zvysia ucinnost roznych antimikrobialnych ako napr atb a tiez citricidalu, ktory inac nevie do tych kolonii/biofilmov velmi ucinne preniknut.

RNG

Neiseria meningitis a neiseria catharalis/Moraxella su dve velmi rozdielne bakterie a nemozes ani jednu z nich mat roztahanu po celom tele inac by si mala sepsis=otravu krvi , zapal pluc, zalaly v strednom uchu , centralneho nervoveho systemu a zo N. meningitis aj zapal, klzgovych blan. Nuz to by si iste velmi jasne videla. Takze ta "diagnoza" ze ich mas vsade je blbost.
Inac moraxella sa da znicitr aj celkom slabym roztokom pravweho citircidalu ale neiseria catharalis potrebuje az 600 ppm, najma pre to, ze sa vie maskovat, tj zhromazdovat do biofilmov a spolocne sa maskovat. Takze je casto velmi tazko znicitelna bez odstranenia maskovania. Odmaskovace su napr NAC a serrapaptaza, ktore podstatne zvysia eferiviru roznycy liekov, ci uz atb, alebo napr citricidalu

pavučinka

Už som písala, že namerané mi bolo Neisseria menngiditis, vo všetkých orgánoch - teda oči, hlava, aj inde - tak to budu parazity? a či?
No tak pokračujem - zapper je na liečbu, myslím, že asi som o ňom počula, tak asi tu je....budem mať o týždeň dovolenku, tak sa po ňom pozriem a teda vydržím v liečbe, dnes bolia oči menej, ale tá čierna škvrna je v oku stále a už aj je ich viac plávajúce, len svetlejšie.
Na tie stránky som sa pozrela a možno sa na ne tiež obrátim, ale inak to fakt podľa toho vyzerá, že som asi fakt nejak zanesená na všetkých orgánov a tie oči sú už len toho dôsledok....tak ty myslíš, že toho nerobím dosť?
Strava zmenená, som bez kávy a chýba mi, žiadne mlieko a ich výrobky, žiadne mäso, len ryba, kopec zeleniny, semiačka, žiadny chlieb a cestoviny, iba pohánka, a celozrnná ryža, olej olivový, tekvicový a z čiernej rasce a pestre drvený, zeleninové šťavy....ostatné ešte vylepšujem...

trojklanny

pavučinka nič nerobíš zle, možno len málo.Vysvetlím to laicky, ak by si teraz so všetkým prestala, všetko sa vráti do starých koľají, odpuchnú ti oči, nebudeš mať hnačky a t. ď. To, že máš reakciu akú máš je dôsledok, že sa niečo deje, že niečo pre telo robíš po toľkých rokoch. Ak by som to mal vysvetliť ešte jednoduchšie, tak si predstav, presýpacie hodiny, všetok piesok chce prejsť do druhej banky naraz cez hrdlo, a to nie je možné, aj tvoj odpad by chcel naraz opustiť tvoje telo a to je tiež nemožné! Postupnosť. Nižšie som písal o detoxikačnom symptóme a ten sa aj dostavil, to je tvoj momentálny stav.
Mám málo údajov, čo ti bolo namerané, aké parazity, takže len predpokladám a hádam. Viem len to, že reaguješ, takže aspoň vieš, že zatiaľ robíš správne kroky. Našiel som aj pre teba témy, o ktorých som ti spomínal, že by ťa zaujímali, keď chceš napíš mu mail, určite ti odpíše. Ja si osobne myslím, že si zamorená omnoho viac, ako len pri probléme s pavučinou v oku. A ešte na záver, skús sa popýtať v svojom okolí na zapper.

www.zdravie.sk

www.zdravie.sk

www.zdravie.sk

pavučinka

Trojklanny - pridala som čaj na ľadviny.
Zhrniem moje postrehy - najskôr hnačky, potom opuch očí, také ako ráno po prebudení , musím nakapkať umelé slzy, potom nepríjemné pichanie v hlave najmä v jendnej časti tam pri sluchách a tlak v očiach sa zvýraznil.
Robím niečo zle?

trojklanny

Tak sme sa pobavili...
Teraz treba pokračovať. Začala si dvoma krokmi a to,čo si do tela už nedavaš,potrebuješ dostať von. Sú to ťažké kovy hlavne zo zubných plomb /u zubára ti plomby vymenia za náhradné kompozity, len dávaj pozor na otehotnenie/a chemické toxické látky. Robí sa to chelaciou pomocou EDTA,kyselinou lipoovou alebo kyselinou thioktovou.
Súčasne môžeš likvidovať parazity antiparazitikami a antihelmintikami. Pri takomto hromadnom uhyne je možnosť dostať detoxikacny syndróm,pozor na to!
Pri detoxikacii je podstatná 100% funkčnosť ladvin,preto ti navrhujem aj ladvinovu kúru bylinami. Tie si môžeš kúpiť v čajovni.
Nerád to priznávam,ale teraz sa ti to dotkne peňaženky,no hádam ešte únosne.
Zatiaľ toľko,bodkou bude tá pečeňová kura a vyhnúť sa akejkoľvek reinfekcii.

pavučinka

Tak aj ja sa smejem ... a ja prevraciam hore nohami a trasiem a je to ako hlavolam a kuk ako je to jednoduché.
Dík, už to nie je pre mňa záhada.

trojklanny

Ta som sa zasmial...
Prepáč,že som ti to nedopísal,otočiť tubu dole hlavou,ten vrchnák točiš /šrubuješ/ a gulicky vypadnú samé do vrchnáku a potom z vrchnáku šup pod jazyk a cmulať.
A k tým všetkým chemikáliám,čo si do seba vo forme ťažkych kovov dostávala,nie si bez toho omnoho krajšia? Si to ty,pekná a prirodzená od prírody! Aj farby ti poviem prírodné.
Ešte raz prepáč za nekompletnú informaciu.

pavučinka

Tak som si objednala v lekárni Hyper.perforatum, no nie a nie ho z tej malej tubičky dostať von a ty že nedotýkať sa rukami, no ono to nejde nijak - zvláštne balenie.
Dnes na mňa čumelo celé moje okolie, že preboha nie si chorá, že si sa ani nenamaľovala a ostatné :a ja jasne chorá veď preto takto vyzerám.....