Očné problémy

trojklanny

Hypericum perforatum budeš brať 3 x denne po 5 guliciek,nedotykať sa rukami,nekusať,iba cmulať,sú prijemne sladké,takže žiaden strach!
Viem,že ťa zaujíma aj výklad tvojej š. ž. a musím súhlasiť s doktorom,že ti tu Ai. zožiera š. ž.
Aby si tomu porozumela musíme ti vojsť až do mozgu,kde to v podstate všetko začalo.
Autoimunitne ochorenie nastane po nejakej infekčnej prechodnéj chorobe alebo je spôsobené nesprávnou funkciou hypotalamu a fypofyzy. Sú to žľazy v mozgu,ktoré určujú všetko kde hormón poputuje ku ktorému organu a aký. V tvojom prípade je to š.ž. a ako na sebe badaš,určite sú napadnuté aj iné orgány. Prečo? Lebo toľké roky do seba prijímame toxické jedy,na ktoré zákonodarcovia poukazujú,že sú neškodné!
Čo robiť?
Prestaneš prijímať tieto škodliviny,kovy zo zubných plomb,smynky,ruže na pery,zlaté náušnice,všetko kovové zo seba dole,voňavé spreje a pod.
Všimla si si,že som sa nezameral na š. ž., ale na pôvod problému? Ak nebudeš mať v tele škodliviny,kovy,toxické jedy nebudú ani parazity,baktérie,vírusy,plesné a tudiš sa telo začne obnovovať samo. Viem je toho na teba veľa,no ak začneš s navrhovaným detoxom ,zdravie sa vráti a ty budeš len milo prekvapená.
Ako dostať všetko z tela von ti napíšem neskôr.

pavučinka

No jasne, že boli ponúknuté nejaké doplnky, ale po prvé, veľmi som nebola stotožnená, že či tomu mám veriť a po druhé mám hlboko do vrecka aby som si to mohla dovoliť a že popátram či sa nedá niečim nahradiť....napríklad oregano je tiež proti parazitom.
Tak zajtra kúpim ten Hyper. Perfor.
Určite dám na tvoje rady, nakolko vidím, že sa v tom vyznáš. A viem o dobrom chiropraktikovi , je síce drahý, no niečo musím aj zdraviu obetovať.
Ešte k mojej štitnej žlaze, no vraj mám ju dosť poškodenú tým, že moja autoimunita na ňu útočí ako na niečo cudzie, no nezdá sa mi že po 4 ročnej liečbe je to lepšie a len asi doplňam hormon tyroxín, ktorí mi zrejme narobil tieto problémy s očami a kto ho vie ešte s čím- ani to nechcem vedieť.

trojklanny

Mal by som napísať skvelé,ale nemôžem,máš pred sebou dlhú cestu, no aspoň si začala.
Vecí,ktoré som ti poradil,je iba zlomok toho,čo by si mala vedieť,takže určite sa k ním aj dopracujes. Ak si bola na diagnostike,tak si daj veľký pozor na prípravky,ktorými ťa zahrnu až sa bude tvoja peňaženka diviť,používaj sedliacky rozum pri tom,alebo si daj len čas na ich kúpu,kym sa s prípravkami neoboznamiš.

A áno,nerv by ti mohol niekto masírovať spod lopatky popri chrbtici až pod lebku. Nepísaná prvá pomoc je pod bradou za tepnou,stlačením stimuluješ priamo ten nerv,ale nie až do odhadnutia! Krv ti musí cirkulovať,smola,že je presne za tepnou. Ďalšiu kuchynskú pomôcku máš v kajanskom pepri,ktorý dávaš do polievok a ten je výborný na prekrvenie,stimuluje CNS a tým pádom nerozširuju sa vírusy po CNS.
Je toho omnoho viac,ja len nechcem,aby ťa zdierali zbytočne a hlavne,aby ti zmizla pavučina čim skôr.
Parazity sa dajú riešiť bylinami, tu na fóre už písal o tom jeden,ale už tu nepíše.

pavučinka

Trojklanny,
tak teraz som práve prišla domov z vyšetrenia .....teda na nejakom prístroji, názov neviem, ale mala som na ušiach slúchatka - takže ak tomu mám veriť tak mám vraj vo všetkých orgánoch, aj oči - Neisseria meningiditis.

Hypericum Perforatum 30 ch, som ešte nekúpila.
Pestrec beriem len na noc a kúpila som si aj olej z černuchy.
To ako bolo myslené so stimuláciou nervu? To, že by mi niekto robil masáž?
Som vďačná za tvoje rady a ukazuje sa že triafaš do čierneho, ale s tým nervom to bude tiež pravda, trpne mi čelusť, alebo ako to nazvať, pocit mám taký.

trojklanny

Áno kúpiš to v lekárni,ktoré držia homeopatiká,od f. BOIRON. Tvoje očné svalstvo a aj nervy sú oslabené,nehovoriac už o napadnuti parazitmi giardia,schistosoma alebo toxoplazma v oku a tiež v mozgu,preto aj tá bolesť,či tlak za okom. Zameraj sa tiež na likvidáciu baktérií chlamydiie,stafylokoky a neisserie,keďže presne bez merania nevieme,ktorých hostiš.
Inak prestaň s kávou,obsahuje pliesen,hlava pri absencii kofeínu ťa prestane bolieť po týždni s prísunom vit. C.
Trojklanny nerv by si si mohla stimulovať aj sama,vedie spod lopatky popri chrbtici do spodiny lebečnej.

pavučinka

Trojklanny- to kúpim normálne v lekárni? No a zákal sklovca má aký súvis s nervom ?
Máš pravdu ona tá bolesť pod rebrom je taká tlaková ako píšeš a dnes bolí hlava, ale to môže byť aj z toho , že mi chýba káva ktorú som momentálne vynechala zo svojho jedálníčka a tiež detox.
Dík a pekný víkend.

trojklanny

Pečeň nebolí, môže vyvíjať akýsi tlak pod pravým rebrom. Sú to zapchate ž.kanáliky,to vyriešime kurou,bezbolestnou! Normálne som rád,že sa to takto prejavuje,pečeň sa snaží pracovať. Viac ma trápi tvoja pavučina. Poradím ti dve nezištne veci,čo sa zas odzrkadľuju na peňaženke,ale čo už nerobíme. Kúpiš si na skúšku hypericum perforáciou na trojklanny nerv,a zabezpečiť si aj chiropraktika na chrbticu. Všetko sa to točí okolo troch veci,parazit,nerv a oči. Písal by som a písal,len všetko má svoju postupnosť...