Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zarastanie chĺpkov

Príspevok v téme: Zarastanie chĺpkov
siusie

Ahojte,
Viem že je tu už mnoho takýchto príspevkov, ale dúfam že možno od vtedy niekto prišiel na niečo nové a účinné. Hlavne. Môj problém je, že keď si nohy holím žiletkou tak tie chĺpky ni strašne rýchlo opäť narastú a akoby aj trochu presvitali cez kožu a mám ju dosť citlivú. No zas keď si ich vytrhávam epilačným strojčekom tak mi zarastajú. Ale nie tak že by peeling pomohol. Ale do hĺbky do kože a potom po niekoľkých týždňoch sa to miesto zapáli a z tej zahnisanej vyrážky vydolujem vyše centimetrový chlp. Samozrejme aj po jednom aj po druhom spôsobe ostávajú nepekné jazvy. Takže bola by som veľmi vďačná za radu čo s tým.

siusie

O tej IPL som počula. Aj že si na doma môžeš kúpiť strojček. Konkrétne Philips lumea sa to vola ale stojí to okolo 500€ a to ako študentka si nemôžem dovoliť. Asi iba šetriť. Tak to že mne hlavne zarastajú chĺpky. To mi vadí viac než rýchlosť ich rastu :-( A vraj ten laser nie je až taký účinný. Že po hormonálnych zmenách sa chlpy vrátia. :-(

siusie

O tej IPL som počula. Aj že si na doma môžeš kúpiť strojček. Konkrétne Philips lumea sa to vola ale stojí to okolo 500€ a to ako študentka si nemôžem dovoliť. Asi iba šetriť. Tak to že mne hlavne zarastajú chĺpky. To mi vadí viac než rýchlosť ich rastu :-( A vraj ten laser nie je až taký účinný. Že po hormonálnych zmenách sa chlpy vrátia. :-(

Ivana240

No najviac ma trapia jemne chlpky na tvary. Najviac na nad hornou perou, na brade a trochu aj na licach. Rozmyslala som nad laseerom ale to je financne dost narocne a nestaci iba jedno sedenie :( som zufala.

joleen

mozem vam odporucit kremik na nohy proti rastu chlpkov od yves rocher ktore mam sama vyskusane a pomaha chlpky rastu ovela pomalsie a aj IPL holenie vam mozem odporucit :)

siusie

Tak ani ja to nemám len na nohách ale tak tam to je asi najviac viditeľné. Predpokladám že tiež nevieš čo S tým
..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.