Fitko Bratislava

Príspevok v téme: Fitko Bratislava
Basca

Zdravim ludia dobrej vole :)

chcela by som sa spytat na najlepsie fitko v BA, aj pre zaciatocnikov a hlavne: je tu niekto, kto by to chcel podstupit so mnou? :) popripade by ma nieco naucil v cviceni vo fitku.

ak by mal niekto zaujem, tak mi napiste na mail: havana.cosette@gmail.com alebo aj sem.

som baba a mam 21 rokov :)

Petrolka

Bordok
Ano uz viem uz som si vsetko pozerala a som si vsimla ze oni maju aj v inych mestach v Ziline, v Kosiciach a v Poprade. To som ostala prekvapena, to je dobre, aspon vidno ze im to ide a ze nieco podobne ako sa stalo z BEC u nich snad nehrozi. Hej hej tam som chodila:/

bordok

@Petrolka máš pravdu že málo fitiek to má tak a dokonca ani neviem či okrem golemu to aj niektoré má, ale oni majú aj mesačné. Veď už si si pozerala asi aj ich stránku, tak už vieš:-) Všimla si si určite že majú aj viacej fitiek, takže si môžeš aj vybrať že kde to budeš mať najbližšie a ešte ako som už asi písal že by mali mať aj v tej budove Relaxxu, tam si ty predtým tuším chodila, že?

Petrolka

SANDUCHA
Prepac ja o tom fitku moc neviem, iba co mi Brodok pise teraz ale idem omrknut ich stranku. Toto mi ale spominali ze okolo 9 fitiek oni maju a aj v inych mestach, neviem ale v ktorych. Kde chodi tvoj priatel cvicit? Chce aby si zacala tam alebo obidvaja chcete inde zacat? Snazim sa tak tri krat do tyzdna ale teraz tiez nechodim do fitka, iba tak doma a von sem tam zabehat ale chcem to fitko lebo uz je dost velka zima

Petrolka

Bordok
Nevadi to sa stava:-) Vazne maju v ponuke aj mesacne pernamentky? To v Bratislave nema vela fitiek co som si zistovala. Vsak vsade len rocne predavali a to ma vzdy odradzalo kedze neviem co bude cely rok. Takto by mi to viacej vyhovovalo ze si zaplatit iba na dany mesiac ktory mozem chodit, lebo niekedy chodim aj na sluzobne cesty aj na 3 tyzdne. Idem si pozriet ich stranku, mam uz konecne viacej casu tak mi to nemusis pisat a dakujem zatial za info:-)

SANDUCHA

...petrolka to fitko ma viacej fitiek ze?...aj po Bratislave ze?...lebo som si vsimla ze aj v centrali aj v auparku stale len cvici a ze sa to tak vola...ako nikdy som tam nechodila, kedze nejako som fitkovo zalozena neni ale priatel ma teraz nahovara aby som zacala trosku s nim, ale neviem nejako sa na to necitim...ty chodis pravidelne cvicievat?

bordok

@Petrolka jaj vidíš to ma vôbec nenapadlo že by mohli ďalšie a nie sťahovať, hlava deravá, vôbec ma to nenapadlo:/ Výhodné to je že majú aj mesačné aj ročné, aj iba napríklad na tie tréningy veď si pozri na ich stránke tam majú všetko napísané, aj ceny si tam pozri, podľa toho o akú by si mala záujem. Nechce sa mi to tu všetko vypisovať, ok? Hej stroje sú fajn, nové a jasné všetko aj kardio aj na posiľovanie. Nič tam podľa mňa nechýba

Petrolka

Bordok
Pocula som tak, ze do tej budovy Relaxxu do Petrzalky. Ale neviem ci stahovat, asi zostane aj v Boroch ale asi novu pobocku spravia uplne, rozsiria ich posobenie. Nelakaj sa hned:-) Ved o tom by si vedel keby sa isli stahovat. Vyhodne to su ake? Kolko sa u nich plati za rocnu pernamentku? A dakujem za info a stroje maju nove? Ci ake? A vsetko cardio, na posilovanie a tak?

proffo

-Terez1989 to ti kto hovoril ze tam bude to fitness centrum? Uz to je teda iste? Vidis, ja som to tusil a preto som si ani nikde inde neplatit pernamentku. Pockam a tam pojdem skusit, kedze mi to lokalitovo najviac vyhovuje a aj ked tam bolo Body tak sa mi nikdy nestalo ze by som nemal kde zaparkovat. Tak to sa uz zacinam tesit ze budem chodit na to iste miesto. A to ten golem club tam ma ist? To sa tusim spominalo v tom clanku na pluske ak si to dobre pamatam, ze?

Terez1989

Monka93 uz ani neviem co som ti chcela napisat respektive co som ti nechcela. Ale je to jedno, nebolo to asi nic az take dolezite:-) Tam je pekne a dobre sa tam behava, sem tam, tam chodim aj ja:-) New info? No dnes som sa dozvedela celkom fajn spravu, ze tam bude to fitko, ktore sa spominalo aj v clankoch. Takze sa asi mozme tesit ze v tych peknych a lokalitovo dobrych priestoroch budeme cvicit. Len neviem vobec kedy to chcu otvorit, to este musim zistit
Proffo precitaj si co som pisala Monike a uz viem aj nove info, tam ich pisem tak ci kukni aby som ich znovu nemusela pisat, ok?

bordok

@Petrolka teraz myslíš že kam by sa malo sťahovať toto fitness centrum? Nejako som ostal mimo, lebo chodím k ním do Bory Mall cvičiť a zatiaľ sa mi nejako nedostalo do uší že by mali otvárať nejaké nové:O Ale ohľadom tých služieb ti môžem napísať. Mne sa u nich cvičí dobre, stroje majú dobre aj pernamentky celkom výhodne. Cítim sa tam dobre aj keď to mám trošku od ruky, ale tak čo už:/