Je to pravda?

idle

nie, pri novom partnerovi som si to toho predchádzajúceho nevedela už vybaviť

a tento je miliónkrát vhodnejší ku mne, takže dobre, že nie som sprostá a nebudem sa pútať k niekomu len preto, že som s ním mala prvý sex

haha a fotky častokrát neukazujú realitu :D na to sa vyseRRRRR

spring

len sa ho to nezacni teraz dookola vypytovat - je jasne, ze nejaky cas bude este mysliet aj na byvalu, ale to casom prejde - ty bud sama sebou a nechaj ho zalubit sa do teba - neposer to uz hned na zaciatku, lebo tebe je luto, ze ta ASI nema rad ako ju - kasli na nu uplne - ona je minulost...

viemeneviem

kafe:

asi máš pravdu..prietľ s aku mne správa veľmi dobre, je pozorný, váži si ma, myslím, že ma má aj rád. Pýtala som sa či je mu so mnou rád a či je šťastný, povedal, že áno je. Nepotrebujem aby mi skaldal básničky, len mi je ľúto,že ma možno nemá tak rád ako ju :(

kafe

ach dievča! Neblbni! Čo konkrétne ti chýba?? Jeho zbožňujúci psí pohľad? Aby bol z teba úplne mimo? Aby ti skladal básničky? Existuje zamilovanosť, ktorá je síce emocionálne intenzívna a na človeku vidno, že je akoby opitý, ale v praktickom živote je úplne zbytočná a s láskou nemá veľa spoločného.
Ako sa k tebe priateľ správa? Je rád v tvojej spoločnosti? Stará sa o teba, je pozorný? On sa už pohol od "detských" lások trochu ďalej, dozrel a tebe je ľúto, že už neni decko. No neni. Podľa mňa riešiš úplnú hovadinu.

Mr.Zero

Divné je, že nepochybujem o tom, že tam so mnou pôjdu. Aj mne samému to príde divne.
Asi nepochybujem o tom, že ich budem vedieť správne namotivovať.

Mr.Zero

Musím zajtra zavolať primárovi, že nás tam príde viac, okolo 20. To už budem musieť poriešiť do konca tohto roku, lebo skončia ako neboštíci, o nedlho.
Musím nás predobjednať:-)
Ja mám vraj pečeňovú konzervu vraj v poriadku.

deleteME

Ja som sa takmer zmenil na tichého rybára, čo si chytá rybky na oddelení C (celkom fajn oddelenie, už si tam musím niekedy odskočiť).

Mr.Fart

Ale ono aj niekedy trvá, kým tá stará zhrdzavie, že?:-)
Skôr naberie trošku na váhe.
Je to ako s pečeňou, dlho trvá, kým sa človek prepracuje ku korózii pečene, ale ono to raz príde:-)

viemneviem

Ja mám taký ,,problém" a preto sa aj pýtam tie otázky. Mám priateľa, on je ore mňa prvý a viem, že on už mal za sebou pár vzťahov... s jedným dievčaťom si nebol nnikdy istý 5 rokov, proste mali pauzy rôzne. A proste vidím to, že, keď bol na fotkách s ňou bol zamilovaný a keĎ je so mnou, tak tam niečo chýba, tak mi je z toho ľúto :(