Užívanie antidepresív

Príspevok v téme: Užívanie antidepresív
lekarnikZuzka

Dobrý deň, volám sa Zuzana a študujem posledný ročník Farmaceutickej fakulty v BA. Pracujem na diplomovej práci týkajúcej sa užívania antidepresív. S týmto ochorením som sa stretla aj u mňa v rodine, je stále častejšie diagnostikované vo viacerých vekových skupinách našich pacientov. A mňa veľmi zaujal tento problém, konkrétne ako pacienti zvládajú liečebný plán v ižívaní antidepresív, ako zodpovedne pristupujú k tejto liečbe. Sama poznám ľudí, čo prestali užívať AD(antidepresívum) keď sa im polepšilo. Je to klamlivý znak, choroba nemusí byť ešte úplne vyliečená ale pacient si už liek vysadí. Aj o tomto je môj dotazník, ktorým chcem zistiť problematiku tejto liečby a tak prispieť k zlepšeniu terapeutického režimu našich pacientov. Prosím, venujte mi pár minút je to niekoľko otázok, čisto anonymných , ak nechcete na nejakú odpovedať, nemusíte. Pomôžete mi v mojom výskume. Ak máte skúsenosti s užívaním AD možete napísať aj do diskusie, rada sa zapojím a prečítam si vaše skúsenosti. Ešte raz ďakujem. :) budúca lekárnička Zuzana.

www.survio.com