co mam robit?

suzan

monitor...chvíľu ešte počkajte a keď ani tak nič, tak zájdite ku gynekológovi...potom bude narade asi tá vyvolávačka...aj keď je pravda že test mohol klamať...ja som na tom asi tak že som si robila test, vyšiel negatívny ale aj napriek tomu mi to mešká už skoro 3 týždne, zajtra idem k lekárovi, tak som zvedavá čo mi povie.Dám ti vedieť, aspoń budeš vedieť či sa dá veriť testom...drž palce..

kiri

Asi je trochu bezpredmetne pisat o interupcii, ale tu je teda info: tie videa, co bezia na youtube su naschval urobene krestanskymi fanatikmi, aby to vypadalo, ako najhorsia vrazda. Vtedy nemas mysliet na to, ako to z holky dostanu von, ale to, ze si neposere zivot. Myslis, ze operacia slepeho creva je krajsia??? Interupcia zacina tym, ze dojdes rano na oddelenie, parkrat ti vezmu krv, pichnu injekciu do zadku a stale vraj na cosi cakas. potom ta prevezu na sal, lahnes si na kozu, pichnu ti uspavacku a uz sa len zobudis na izbe s pocitom opitosti a hlavne ulavy, ze nie si tehotna. V ten den dostanes periodu a odporucania, aby si brala hormonalnu antikoncepciu, aby si uz nikdy nemusela podstupit interrupciu. Prepustia ta este v ten isty den pred siestou vecer a nikto sa o tom nedozvie, pokial sama nechces. Toto je kompletne info od kamosky, ktorej v 20 rokoch praskol kondom a chybicka se vloudila. Isla na interupciu a dnes je stastna, ze nieco take existuje, lebo s typkom sa aj tak po pol roku rozisla a nevie si predstavit, ze dnes by mala mat jeho dieta, alebo co. nema ziadnu traumu, ani depky, ani nic podobne, co hlasaju velkohubi odporcovia niecoho, co je len dalsia operacia. Zijeme v 21. storoci, nie? Netvrdim, ze to treba vyuzivat vzdy, ked sa nezadari. Mala by to byt krajna moznost, ktora ti pomoze nedosrat si buducnost.

monitor

suzan. test vysiel negativny.teraz musim cakat kym ich dostane.a ked ich nedostane tak co? ja viem ze test nie je spolahlivy ale aspon mi odlahlo.hmm? co potom?

monitor

suzan ..test dopadol negativne ale este cakam kedy to dostane.. viem neda sa spolahnut na test ale uz som pokojnejsi.. a co robit ked nedostane ?

straka

Zaujimalo by ma kolko interupcia stoji a ako dlho to trva. len tak zo zaujimavosti. a ze ako sa to robi. videl som na nete video potratu.to aj teraz sa to tak robi ze dietatko rozsekaju a po kuskoch vyberu?

monitor

kiri prosim ta isto to ta pustia hned v den zakroku? a rodicia sa o tom nedozvedia ? to netra suhlas? hmm prosim vsetko napis diky

kiri

Ake kazenie zivota?? To co je za zvast? Interupcia je konecny prostriedok k tomu, aby ste si zivot nepokazili nezelenym deckom! Tie kecy-kydy o tom, ze ma zenska potom z toho traumu su sprostosti. Kazda je potom stastna, ze nie je tehotna a ze nebude kocikovat. Zacni preventivne zhanat 5 tisic. Tolko to totiz stoji. Suhlas rodicov nepotrebujes, ak je starsia ako 15, nikto sa o tom nemusi dozvediet, este v den zakroku ide domov.