Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MUDr. Marian Kováč ORL klinika BB - rhinoplastika

Eliska623

Ahojte,tak 25.10. ma čaká operácia u Mudr. Kováča v BB,bojiiiim sa veľmi narkózy. Snáď to dobre dopadne.

Pufinka132

Baby mozte mi prosim vas poslat fotky pred a po

nduhova@gmail.com tu je moj email dakujem pekne

Tiez zvazujem opku o neho

Yulia

Podstupila som u pana Dr. Kovaca septorhinoplastiku a som velmi spokojna. Preto kazdemu, kto vaha, komu sa zverit v pripade plastiky nosa odporucam prave jeho. Pan primar ma najzlatsie rucicky a je to skutocny odbornik na nosy. Navyse poznam mnozstvo jeho pacientiek z BB kraja a vsetky maju krasne nosy. Vrelo odporucam.

Slnko28

Ahoj, Mudr. Kováča neodporúčam - poznám dva pokazené nosy mojich kamarátiek. Ak chceš napíš mi na gallova@hotmail.com (fórum nebudem sledovať)
bola som u Mudr. Doležala v Prahe pred skoro dvoma rokmi. Som maximálne spokojná.

aden

Ahojte, som tyzden po operacii u pana MUDr. Kovaca, neplanovala som pisat ziadnu recenziu, ale po dnesnom zlozeni sadry z nosa mam potrebu vyslovit nesmiernu vdaku a uznanie panovi primarovi za DOKONALE odvedenu pracu. Bola som na konzultacii u viacerych plastickych chirurgov, ale pre najlepsie ohlasy som sa nakoniec rozhodla pre ORL kliniku v Banskej Bystrici. A to mi bolo neraz povedane, ze moj nos je komplikovany a je na nom vela prace, ale ked som ho dnes uvidela v zrkadle, nemohla som v prvej chvili uverit vlastnym ociam. Okrem toho, ze ma pan primar nesmierne ludsky pristup, jeho sikovnost, skusenosti a cit su podla mojho nazoru na najvyssej urovni. Ziadna bolest, bezproblemove dychanie na druhy den po operacii a po 7 dnoch opat normalne fungujem :) este raz vdaka.

Ninoslava

Eliska, čo som počula stojí to uňho okolo 1500.
800-900 eur sa platí za plastiku podla toho či len makkej alebo aj tvrdej časti + okolo 600 eur sa platí za lôžko s anestézou.

Anavi23456

Musím povedať, že pán doktor Kováč je veľmi ale veľmi dobrý doktor operácia prebehla s maximálnou spokojnosťou sestričky velmi zlaté,milé a ochotne.
Bolesť naozaj takmer žiadna a som len týžden po operácii dlahu mi dal dnes dole a už teraz som neskutočne spokojná .A to bude ešte lepšie ked to odpuchne. Naozaj ODPORÚČAM ! Vynikajuci doktor a velmi zlatý a sympaticky človek !
Ďakujem velmi pekne :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.