Bielenie zubov Smilepoint

Vincentka8

:D Jasne, rovno o 14 odtienov, nie len o 8...no nie? a bez peroxidu :D no jasne, proti zakonom fyziky, chemie, anatomie, ale nevadi nie? hlavne ze ludia kupuju :D pridu, po procedure v peknom dizajnovom kresle im nasvietia zuby, uplne zbavia povlaku, aby sa svetlo lepsie lamalo a clovek ma prvotny dojem akoby to naozaj fungovalo...aj ked ma chrobaka v hlave ci zo seba neurobil len debila ze na to naletel...a potom pride domov a na druhy den si v zrkadle vsimne, ze ma zuby fakt uplne rovnakej farby ako mal aj den predtym :D

osobna skusenost nastastie nie, ale vedomosti a skusenosti inych...

hokejisko

Bol som si bielit zuby za 55€ v ziline v smilepointe.. A ano vybielilo mi to zuby az o 8 odtienov, zo zltej na bielu ... Ked som stadial vyssiel najviac spokojny ale bohuzial o 7 hodin som mal take iste zuby ako predtym takzee neodporucam

Santamonica

Haa....tak to je riadne teda trapny marketing na tej stranke :-) presne ako teleshoping :-) za 45 minit ako v Smilepointe to nie je nikde .....osobna skusenost a spokojnost

Lenusq1

Tak to je skoda. Ja som pocula ze vraj to nefunguje. Bez dokazu preto neverim, pisu sem casto samotni predajcovia

Pe38to

Lenusq1 ja ti nemusim nic dokazovat ci som tam bol ci nie. Pytaju sa na nazor tak len odpovedam. Kludne mi never, mna to neboli. A ist tam vobec nemusis ;) Tes sa slniecko svieti. Pekny den :))

Lenusq1

A ako vieme ze si tam naozaj bol a ze nie si samotny predajca? ja neverim takymto anonymnym diskusiam tu moze napisat hocikto

Pe38to

Ja som si dal bielit zuby v smilepointe a za seba mozem povedat ze to funguje. Vysledok je vidiet hned. Treba vyskusat nie to hned odpisovat. Caute

jan fan

Na alibabe sa dá všetko kupit a aj faky americkych vyrobkov hlavne ako aj predmetna pena. Inač alibaba funguje ako velkoobchod a nakupuje sa vo velkych mnozstvach hlavne. Nue vsetko je si pozriet len obrazok a cenu. Treba zajst hlbsie :-) Čo sa tyka pasikov Cerest, mozem vedieť ich zlozenie? Ake latky su v nich použité? Nikde na stranke som to nenašiel.... :-(