Chudnutie - spolu to ide lahsie

Príspevok v téme: Chudnutie - spolu to ide lahsie
barca_bee

Ahojte :)
pojdem na rovinu a bez omacok. Mam 16 rokov a 90 kil. Nejdem riesit ako som sa dopracovala az k tomuto cislo zda sa mi to zbytocne a uz je to zamnou. Problem odisiel kila vsak zostali a ja mam odhodlanie ich zhodit :) Ale myslim si, ze dvom to ide lepsie ak sa navzajom podporuju zvysuju tak svoju motivaciu. :) Nechystam sa chudnut ninakymi drastickymi dietami ale skor zdrava strava a pohyb. Rozmyslala som aj nad dukanovov dietou, mate s nounejake skusenosti? Pretoze mne sa to zda ako celkom rozumna "dieta". :) Vobec by mi nevadilo ak by som chudla napr. s mamickou po porode alebo hocikym inym. Myslim ze vek nerozhoduje dolezity je spolocny ciel. Mozete ma kontaktovat mailom barbora.kovacova81@gmail.com alebo komentarom pod prispevkom.. Budem vdacna za kazdu podporu. Tak co pridate sa? ;)

barca_bee

Ahoj xem :)
prepac to omeskanie ale bola som na dovolenke kde nebola wi-fi. Nebranim sa skusit to aj s pomocou chlapca :D Bola by som vdacna ak by si napisal :) chcela by som sa o nejakych veciach aj poradit aby som neurobila hovadinu.. Mas nejake skusenosti s chudnutim? Nebude vadit aj ked nemas pre mna je skor dolezita ta podpora- udrzanie pevnej vole

Patinka

Ja mam 15 a vazim 58 , chcela by som schudnut minimalne 3kg :) Stravujem sa zdravo uz od decembra, mozme chudnut spolu, mas pravdu ide to lepsie, moj email, ak chces, je patricia.s@centrum.sk

marika35

Ahoj Barbora,
ja mam o trochu viac rokov ale mozem ist do toho s tebou ja som schudla za posledne dva mesiace 12 kilo pohyb strava plus doplnok stravy Piperine Forte ktore mu som vobec neverila ale pomaha mi..
tu moj mail ozvi sa
marikakralova35@gmail.com