Bývalá prespala u môjho priateľa

Príspevok v téme: Bývalá prespala u môjho priateľa
hviezdicka66

AKo by ste reagovali, keby vám priateľ povedal, že minulú noc prespala na jeho byte jeho bývalá, lebo sa už nemala ako dostať domov? Priateľ mi to povedal, aby som o tom vedela, ale, že sa nemá obávať nič sa medzi nimi nestalo.

Ja som bola len ticho, nezmohla som sa z toho šoku na nijaké slová, bola som len sklamaná a smutná a ticho. Vedela som, že hádkou a inými emóciami túto situáciu už nezmením.

AKo by ste reagovali vy? Akceptovali by ste to? Čo by ste si mysleli?

Marsmeloun

nemala tam čo robiť ... toto sa proste vo vzťahoch nerobí ... to už kde sme ? a naštvalo by to každu priatelku ... inak zaráža ma aj aké vedia byť ženy ... že im vobec nerobí problém sa niekomu zadanému natrepať na noc do bytu .. ja by som mu povedala , že som z toho velmi sklamaná ..a že musím nad tym porozmýšlať ... a týžden aspon by som bola k nemu taká odmerana ... a veru dala mu to pocítiť ... a potom by som uvidila :D ako by sa choval :D :D veru by som ho potrapila :D

DontWorry

Dievca, ty by si si mala vsimnut aj ine veci nie len to ze isla k nemu prespat byvala. Mne napriklad pride zvlastne ze ta nezobral so sebou. Pochopim nejaku pansku jazdu a podobne ale tam boli evidentne aj nejake dievcata tak preco si nesla? K tomu hovoris ze sa vidite dva krat tyzdenne a jemu to staci.
O tretej rano stale chodia taxiky..moznosti ako sa dostat domov existuju stale..cize na tvojom mieste by som ocenila ze povedal pravdu ale nasledne by som mu povedala ze aj tak sa mi to nepaci a stalo sa to posledny krat. Tvoj priatel nie je samaritan ze by mal niekoho zachranovat a to dievca sa jej divim ze nema trochu tolerancie v sebe voci inym ludom ktorym by to mohlo ublizit. Urcite by som ticho neostala a vydiskutovala si to.

lienocka28

o tretej rano spolu na akcii a potom ju pozve k sebe spat, lebo je mu jej luto, ze nema kde prespat??? :) preboha ludia, to ste naozaj tak naivni?? Co takto taxiky? ved nesli na tu akciu spolu, tak preco sa ma starat ako sa ona odtial dostane? ja neviem, ale to ze u neho prespala je z mojej strany voci tebe ako priatelke neodpustitelne. Ja by som mu to dala razne najavo ako sa ma to dotklo, lebo toto normalne rozhodne nie je.

hviezdicka66

Nina

Dobre teda, tak ja ešte uvidím, dúfam, že sa už nezopakuje. Ale môže, len ja o tom nemusím vedieť.

Nina.

Teraz by som sa s ním nerozchádzala, ale ak by sa to v budúcnosti opakovalo, ak by nerešpektoval že mi to vadí a ma to zraňuje, tak by som to ukončila, pretože časom by si dovoloval viac a viac. Ved ak ťa ľúbi tak by mal chápať, že ťa to trápi.
Jemu by sa tiež nepáčilo keby u teba prespávali chlapi ktorý ťa priťahovali alebo ste spolu niečo riešili.

0vecka

jezis sak sa normalne moze stast ze nemala kde prespat a poprosil abyvaleho.. ak tam nespi pravidelne tak by som z toho nic nerobil....

hviezdicka66

Nina

Môžem to s ním prediskutovať, ale nič nevyriešim. Ak by aj niečo medzi nimi bolo, môže klamať. Pravdu vie len on a ona.

Galapagos

v byte, som sa pomylila

marek86

ach, asi áno. Ja som s ním ešte nespala, tak si to vynahradzuje u bývalej :(