Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechápem ho

Príspevok v téme: Nechápem ho
Ninka23

Zaujímal by ma váš názor na túto situáciu:
Kamarát o našom spoločnom kamarátovi povedal že on proste nie je na vzťahy.
Ide o to, že s tým kamarátom o ktorom to povedal máme k sebe v poslednej dobe trocha bližšie ale je pravda že ho vôbec nechápem. Keď sme spolu vonku, s ostatnými kamarátmi väčšinou to skončí pri nejakých bozkoch. No sám sa mi nikdy neozve, nikdy sme spolu nikde neboli len my dvaja.
Pred pár dňami sme boli na dovolenke, väčšia partia. Tiež to bolo len o takom držaní za ruky, nejaké bozky, dotyky ale o nič viac sa nikdy nepokúsil aj keď určite by sa našla príležitosť.
Kladiem si teda otázku, čo od toho očakáva? Nikdy nerozpráva o citoch ani nič podobné. Ja som zas príliš hanblivá na to aby som túto debatu začínala, neviem ako. Má 24 rokov a neviem o tom aby mal vôbec nejaký vzťah, ozaj neviem čo si mám o tom myslieť.

Axel Wers

Ninka23 je to jednoduché, potrebuje len nejakú tú intimitu, ale tam to končí. Väčšina chlapov nemá záujem o vzťah, lebo je to potom len o tom, že si na krk uviažu hromadu povinností, ktoré musia nosiť ako kríž do konca života.

oui..

hlavne sa nic nepytaj kamaratov a kamaratiek, neries to cez nich, ale ak z toho ma nieco niekedy byt, tak budujte cestu k SPOLOCNEJ komunikacii uz teraz. ak sa vam do toho teraz zacnu pliest tretie strany, budete si na to zbytocne odzaciatku zvykat a stracat "imunitu" voci nazorom druhych

_meno

Ahoj Ninka23

Mozno ste obaja hanblivi ^^
Musi to byt ozaj pekne :)
Tvoj zivot caka na teba Ninka (skus sa pozriet na svoj zivot ci ho niekedy zil niekto iny ako ty .... tuto uvedomenie "JA" skus prehlbit a predstav si co by si od zivota chcela.
Predstavuj si kazdy den, kazdy kazdy kazdy a ked budes rozhodnuta zhmotnis to.
Vymysli Vam nejaky program, nejake prijemne tiche miesto kde by ste sa mohli viac porozpravat. Uvidis ze nieco vymyslis :) Este sa nestalo zeby Zivot prestal zit ;)

Dobre robis co robis Ninka23, drzim Vam palce, podla mna mate k sebe velmi blizko ! :)

Ninka23

ja by som nemala problém ho niekam pozvať sama, ale nie sme z rovnakého mesta, bývame asi 20km od seba, musela by som ho zavolať k nám alebo neviem, rozmýšľam nad nejakom zámienkou pre ktorú by sme sa museli stretnúť

Nina.

Skús ho zavolať niekam von ty. Aby ste boli spolu sami - na víno/pivo/kávu. Ak aj povie nie, tak aspoň budeš mať jasno.

Ninka23

nemyslím si že by mu išlo len o sex, na to už bola príležitosť za ten čas a o nič sa nikdy nepokúšal
Takto to už trvá aj pol roka, stretávame sa len na spoločných akciách, čiže niekedy každý víkend, inokedy sa nestretneme aj 3 týždne, neviem kedy spolu najbližšie budeme a po tej dovolenke na neho neviem prestať myslieť

Nina.

Možno mu ide len o sex, alebo možno by aj chcel nejaký vzťah s tebou skúsiť, ale kedže ako si napísala, vzťah ani poriadne nemal, tak možno nevie ako na to. Skús ho zavolať von ty, aby ste boli len vy dvaja sami a tam sa môžeš skúsiť s ním porozprávať na tému vzťahy a ak ti povie, že nemá záujem o vážny vzťah, tak budeš vedieť, že hľadá len nezáväznú zábavu.
Ak má o teba naozaj záujem, tak ti to dá najavo podľa mňa ak budete sami a budete sa na túto tému baviť.

Anka24301

Asi by bolo blbe, keby si sa ho teraz priamo pytala, ako to ma so vztahmi a ci nejaky nechce. Ale tak mate spolocnych kamaratov, tak skus od nich zistit, ci nieco nevedia, ci uz niekoho mal, prip. ake ma na to nazory. Alebo sa dohodni s kamoskou, nech sa ho to ona spyta niekedy, len tak, akoze vramci srandy.