Operacia zlcnika

trojklanny

Samozrejme,že sa dá stále čosi urobiť,no vidím,že nie si na 100% rozhodnutá,z každej inej strany iný návrh. Zbytočne mätúce a zavádzajúce informácie,to aby jedného porazilo,však?
No čo už,si dospelá, a veriť doktorom nás viedli od mala naši rodičia...
Ja momentálne žujem pestrec mariánsky,aspoň tým si už dávno mala začať.

Matulqa

Zatial ani jedno. Ale bola som na gastre a vysli mi zle pecenove testy ze to ma suvis aj so zlnikom a dr. tam stale hovorila o operacii. Okrem toho mi zistili aj chronicky zapal zlcnik. Tak da sa teraz nieco robit?

trojklanny

Na to je veľmi jednoduchá odpoveď, z čoho by potom zarábali, ak nie z pacientov a daných zákrokov? Keby si bola lekár,ver, že ani ty by si inak nereagovala.

trojklanny

Všetko zlé...Pivo môže uvoľniť keď už tak ladvinovy kamienky. Rakovinu hrubého čreva nedostaneš s vyoperovali žlčníka,to je o úplne o niečom inom. A ten olej,čo máš na mysli je olivový a z neho ti zle nebude,nebude tá ani bolieť,keď ti budú kamene liezť z tela,len te daný protokol tá bude niečo stáť jak výživové,tak aj detoxikáciu,všetko má totiž svoj postup. Na tú dovolenku potom môžeš ísť bez obáv zo záchvatu.

Matulqa

Citala som o roznych kurach kde he olej. Tie mas na mysli? Nedostanem zachvat z toho oleja? Samozrejme viem ze zlcnik je dolezity a ze jeho vybratim sa zvysuje aj riziko rakoviny hrubeho creva. Mne poradila znama ze pivo rozklada kamene. A mam istotu, ze potom sa nevratia? Ak budem samozrejme rozumne jest.

trojklanny

Matulqa, žlčnikove kamene som mal aj ja,išli zo mňa o velikosti fazuľ a na operáciu netrebalo ísť. Samozrejme ak je všetko zanedbané ohľadne pečene,tak sa tvoria vďaka kamienkom zadery a následne hnisave a zápalové procesy. Nemyslel som to zle,ale fakt,je žlčník zub,ktorý nám nebude chýbať? Vo veľa prípadoch sa to dá zachrániť jednoduchou kurou,popremyslaj nad tým.

Matulqa

Trojklanny mas pocit ze ludia idu na operaciu len tak z nudy? Ja na nu ist nechcem. Len zvazujem moznosti, lebo vsetci mi ju radia. Koliky sa opakuju aj kamienky mam. A o mesiac naplanovsna dovolenka.

mate59

Po OP. žlčníka ma na 3. deň pustili domov.asi o 10 dní stehy a 7 dní po vybratí stehov som odletel do Egypta, šetril som sa,ale som šnorchloval,plával držal dietu.Dietu som od op. držal asi mesiac a potom som jedol už uplne všetko.