Tachykardia

li000

bisobela liek je to iste ako bisoprolor?lebo mne sa stav akosi zhorsil,rychlejsie my busi srdce a sem tam preskoci,je to normalne,ked som bola nedavno u noveho doktora a ten my povedal ze vsetko v poriadku?lebo mne neni bohvie ako lepsie..zo zaciatku cela stastna a teraz takto..sak my mohol aspon holter dat nie?ake su vase skusenosti?co mam robyt?dakujem

li000

ahoj,som tu opät,no presiel mesiac od uzivania tabliet,doktorka povedala ze mam prist na kontrolu o mesiac,no ale doktorka opustila zamestanie,tak nemam ku komu ist,to je ale smola..

Jax

Ahoj, tiež užívam Bisoprolol na tachykardiu. Betablokátor je v malej dávke neškodný a posilňuje srdce, tak mi to vysvetlil jeden lekár. Akú dávku užívaš? Berieš ho ráno?
Ak Ti zistili tachykardiu, tak môžeš viesť v pohode život, vrátane fyzickej námahy, ale normálnej, nie takej, že o pol roka bude z teba fitneska. Ak máš aj iné kardio diagnózy, tak sa poraď s lekárom. A inak kľud, na tachykardiu sa neumiera, akurát je nepríjemná, lebo navodzuje kolapsové stavy. Mne Bisoprolol dosť pomohol.

li000

dnes sa strasne pichlo pod prsnikom na lavej strane akokeby rebro,nedalo sa mi nadychnut ,velmi to bolo neprijemne..moze to byt tou tabletkou?ale skoro ziadne zlepsenie ohladom srdca ,mozno trosku miernejsie je ale inak stale tak..a zvysovat davku neviem ci mozem ,lebo doktorka mi neberie telefon asi ma dovolenku :( co teraz

RNG

Nuz je to velka dilema. Ja osobne som sa uz pred 20 rokmi rozhodol pocuvat na lekarov, co mali ine nazory,alternativne, ine metody, najma pouzitie prirodnych extraktov na liecenie. A maju velky uspech, co ocenujem aj na sebe aj na celej mojej rodine.
Samozrejme monopolna lekarska komunita ich prenasleduje a oznacuje prinajmensom za sarlatanov, a to aj napriek ich viditelnym uspechom.

li000

preboha ,to fakt?teraz komu verit v dnesnej dobe..ale ja tie lieky musim ,nemam na vyber,lebo to srdce si neda rady .

RNG

To, ze to ,odporucia lekari este nie je zaruka bezpecnosti, Dnes sa smrt z dovodu predpisovych liekov prebojovala na "cestne" 3 miesto, hned za cievnymi a rakovinami. Sami lekari, co lieky predpisuju druhym mnohe sami neberu, hoci ich predpisuju bezne kazdemu, kde sa diagnoza hodi na predpis danych liekov.