Tachykardia

li000

dakujem vám,uz ho uzivam druhy den a citala som ze visadenie by nebolo vhodne ..snad sa my nic nestane,vsak my ho odpoucili doktori

RNG

Zialbohu kazdy co sa narodi musi niekedy umriet. Rozdiel je len v akom veku a po akej kvalite zivota.
Na srdce pomaha brat vitamin C a L-lysin, na posilnenie tvorby dlhych kolagenovych vlakien, pamaha cistenie ciev lecitinom, pomaha brat horcik, ktoreho mame casto malo a draslik z toho isteho dovodu, Pomaha brat ubiquinol, na vyrobu energie, ATP na prenos energie a PQQ na podporu energie vyrabajucich mitochondrii.
A destresovat sa, lebo stres je doslova moderny zabijak.

mojamama

Neboj sa neumreš,moja mama/77r./ brala kedysi concor asi 7rokov,potom jej to doktorka zmenila ma betaloc a ten berie od roku 2003 doteraz.Kope v záhrade,behá s kosačkou akoby mala 50.

RNG

Bisoprolol nie je nevinny, pozri na mozne skodlive bocne ucinky
www.drugs.com
Betablokatory maju utlmujuci az "zombifikujuci " ucinok, co sa da ciastocne napravit branim ubiquinolu(koenzym Q-10), potrebneho na vyrobu energie, ktoreho tvorbu betablokatory potlacaju.

trojklanny

Okrem srdca máš problém aj s ladvinami. Využi dostupnú bylinnu ladvinovu kúru a nebudeš musieť používať ani diareutika a ulahodiš tým zbytočne už tak vytazenemu srdcu.

li000

dakujem ti, ze aspon niekto odpovedal..teraz som si dala polku,dufam ze sa my nemoze nic stat.a chcem sa spitat mozem chodit na prechadzky ,do kopca a tak?

quako

Bisoprolol je jeden zo štyroch betablokátorov/s koncovkou lol/,ktorý sa používa na zlepšenie funkcie ĽK,zvýšenie EF a tým zároveň zníži tep a zníži spotrebu kyslíka.Používa sa cca 50rokov..
Niektoré lieky s touto účinnou látkou majú rýchlejší účinok a kratší,niektoré zaberajú pozvoľnejšie.Preto neužívaj liek nalačno a začni prvý deň s polovičnou dávkou,ďalší už s plnou.Dve hod. po požití si zmeraj tep.Pri najbližšiej kontrole povieš doktorke ako Ti liek učinkuje a ona Ti upraví dávku,príp.predpíše iný betablokátor.
p.s...okrem problému so srdcom máš problém aj s gramatikou
to sa dá vyriešiť aj bez liekov..