Tetovanie

tasty

taká malá kerka s capkou sa mi páči, je to milé... ale...

ale čo ak budeš mať okolo 50tky a plus vek, zvráskavená pokožka a krátke vlasy, ako to zakryješ?

nerozhodnuta

na chrbtici sa mi to nepaci, rada nosim tricka s roznymi vystrihmi a nepaci sa mi, ked je tetovanie preseknute nejakym ramienkom, alebo vykuka len cast. budem mat 24 rokov, tetovanie chcem od 15ich. s rodicmi uz nezijem. v praci nie su tetovania zakazane, ale vekovy priemer vo firme je cca 50 rokov... takze tak.

shayleen

Keď nechceš aby to bolo vidieť tak to daj na lopatky či niekde na chrbticu kde to môžeš vždy zakryť s tričkom. Ale keď aj rodičia aj v práci sú "proti" tetovaniu tak by som to dobre rozmyslela. Napr ja mam 5 tetovani a nemám som tým problém ba dokonca ani V robote. Treba si ale všetko dobré rozmyslieť ha som napr čakala na svoje 1 tetkó asi 5 či 10 r

nerozhodnuta

Pretože mám dosť konzervatívnych rodičov,ktorý akékoľvek zásahy do prirodzeného vyzoru neschvaluju. A aj vo firme, kde pracujem, sa takým 'vystrednostiam' ako je tetovanie stavajú dosť negatívne. Tetovanie chcem kvôli sebe a chcem ho už dosť dlho.

nerozhodnuta

Neviem, na lopatke mi to pripadá príliš viditeľné, ja chcem niečo nenápadné co sa dá ľahko zakryť napr. vlasmi za ušami