Ako dosiahnuť tehličky

Príspevok v téme: Ako dosiahnuť tehličky
want6pack

Ahojte mám 155 cm a vážim 49 kg. Chcela by som strašne do budúceho leta tehličky na bruchu. Behám 30 min. a cvičievam každý deň cviky na brucho podla videí na youtube. Posilka nieje pre mňa to pravé, radšej cvičím doma. Je mi jasné že strava je 70% úspechu ale nieje to také jednoduché pre mňa. Nedarí sa mi nejesť nezdravo. Potrebujem vedieť pravdu ako dosiahnuť tehličky, lebo to určute nieje také jednoduché ako si väčšina predstavujeme..či áno? Možno zniem hlúpo ale ja chcem poradiť a nie zkritizovať. Niesom odborník to uznávam tak by ste mohli dať nejaké rady.

odpovedam

ako ovecka pise, pre zenu je to strasne ubijajuce, chce to drsne diety. vezmi si fitnessky, ktore maju kocky - skoro nic niekolko tyzdnov pred sutazou nejedia, 3 dni pred dokonca nepiju a davaju si vysoke davky draslika na odvodnenie. a tie kocky si dokazu udrzat len pocas sutaze a potom rychlo utekaju do mekaca sa napraskat jedlom. Na tom nie je zdrave nic. Navyse, vacsina fitnessiek z tych diet roky nemaju menstruaciu, poznam aj dve, ktore maju zrastenu maternicu a nikdy nebudu moct mat deti. takze si dvakrat rozmysli, ci ti tie kocky vobec za nieco stoja. aj vrcholove fitnessky maju kocky doslova len par hodin z roka.

0vecka

ak necvicis uplne blbosti tak svaly tam uz asi mas... takze musisi len shucnut kolko % tuku mas? Pravdepodobne musis schudnut najlepsie ked budes pocitat kalorie...

ale dobre si to rozmysli pre zenu nieje jednoduche to dosiahnut a asi to ani nebude moc zdrave... a daj si pozor aby s teba neola anorekticka...