Inseminácia

dia 10

Ahojte, v pondelok som bola na inseminacii a chcela by som sa opýtať, kedy najskôr si môžem spraviť tehotenský test?Na krv mám isť až 3. augusta a som strašne nedočkavá!!
Ďakujem za odpoveď

joleen

po inseminacii su prve 2 tyzdne vemi citlive a dolezite a pre spravny vyvoj prve 3 m este citlive samozrejme po ukoncny 3 m moze cvicit ale nie brutalne

0vecka

nj 14 dni je nic to si kludne moze dat pauzu ale necvicit 9 mesiacov je blbost... potom sa tazko zacina a este ak bude dieta na svete....

trojklanny

Tých 14 dní by si mala dať oddych,ako píše joleen,aby sa oplodnené vajíčko uhniezdilo,potom už z cvičením nebude problém,iba s tým dehtom z cigariet. Veľa záleží od párov,ktorý z nich je ten problematickejši,ak je to žena,zvyknú plod aj prišivat,ale to neradi robia.
Po odsledovani delenia oplodneného vajíčka,žena prechádza do stavu gravidity,ako normálna gravidna žena.

joleen

vsak som sem dala zdroj. po inseminacii potrebuje zena 14 dni pokoja aby sa to oplodnene vajicko mohlo v klude usadit sa v maternici. mna samu ma to caka a mam info od svojho gyndu co smiem a co nie

0vecka

joleen ak das nejaky doveryhodny zdroj tak to budem akceptovat... to co si dala ty su somariny navyse jej to doktor nezakazal...

0vecka

dia10 ak je moznost ze si tehotna atak urcite hned prestat? chces aby sa ti narodilo postihnute dieta??.. s tym cvicenim by som neprestaval skor znizil intenzitu ak je teraz vysoka ale co poznam zenske v posilovni tak tam nemaka intenzivne ani jedna

joleen

A vie tvoj tréner že si po inseminacii? Však aj tvoj lekár povedal že iba pilates. Ja by som sa s tým nezahrávala von koncom sú to tvoje peniaze A tvoje zdravie