Práca väzenskej pedagogičky

Príspevok v téme: Práca väzenskej pedagogičky
Barca10

Dobrí deň

Môj názov témy ste si už prečítali. No, mám taký problém, že som dievča, mám 14 rokov a o rok idem na pedagogickú strednú školu, ale nechcem robiť v škôlke, chcem si spraviť aj vysokú školu, no nechcem učiť v škole. Ja by som chcela pracovať ako väzenský pedagóg presnejšie sa to volá "Pedagóg oddelenia výkonu trestu" ale neviem, či na to treba normálnu vysokú pedagogickú školu, alebo nejakú inú, a ešte neviem, či pre ženu je to dobrá práca, a, že či sa dá na slovensku dobre uplatniť a, že asi koľko zarábajú? A či ich nieje plno, že, či by som sa vôbec zamestnala, no ale ak nie išla by som do tej školy. Prosím Vás poraďte mi :) vážne by som to chcela vedieť. ĎAKUJEM

Barca10

No, ale veľmi sa v tých stránkach orientovať neviem, a to, čo ste napísali som tam ani nenašla :( prepáčte ak som otravná, ale nevedeli by ste mi to podrobnejšie vysvetliť prosím, že čo je tam napísané (viem znie to blbo, ale čo mám robiť) Tak potom vopred ďakujem :)

marek123

no ved pouzi google..a zistis poziadavky na dane miesto napr:
kariera.zoznam.sk
www.zvjs.sk
v prvej sa pise: VŠ vzdelanie II. stupňa: špeciálna pedagogika - etopédia príp. psychopédia;
dalej si najdes v druhej-..
co sa tyka mzdy v tom druhom linku sa spomina platova trieda 6
napr tu www.vsonline.sk si mozes asi v tabulke priloha 4 - platove podmienky pedagogickych pracovnikov..najst sumu.