Ignoruje ma, dokedy...

Príspevok v téme: Ignoruje ma, dokedy...
lienocka08

S priatelom sme 3,5roka spolu. Pred tyzdnom sme sa vratili z dovolenky kde bolo super. Mame vela spolocnych kamaratov, doteraz to fungovalo super. Tento vikend som bola na chalupe s mamou a bratom, frajer ostal doma. Aj v piatok aj v sobotu bol do rána vonku s kamosmi. Aj mi pisal ked bol vonku ze ma lubi. Ja som v nedelu dostala nejaky rapel a vykricala som mu, ze sa furt iba flaka, ze nesetri peniaze ako mi sluboval na dovolenke. proste uplne inu formu som mala zvolit, strasne som na neho kricala, potom uz za vsetko. Zlozil mi telefon a odvtedy ma ignoruje. to bolo v nedelu. Uz som sa mu x krat ospravedlnila cez sms, co mi je vazne a uprimne luto, ze som ho takto atakovala. Vcera mi iba napisal, ze som mu maximalne dvihla nervy, ze ten telefonat pocul jeho kamarat a hanbil sa za mna ako pes, ze ho mam nechat tak, ze on ked tak sa mi ozve ked bude on chciet. Ja som mu na to napisala, ze nech mi teda uprimne povie, ci mam cakat rozchod, alebo co, nech viem na com teda som, lebo tato situacia je uz pre mna neunosna. Zablokoval si moje hovory, aj na Whats app blokovanie. Tak teraz neviem absolutne nic. Na com som a to je najhorsie. uz zacinam mat pocit, ze niekoho ma a som zufala. Ako chapem urobila som chybu, ale zase takto ma nechat trapit? je to normalne? obavam sa najhorsieho. neviem co robit. pisat mu uz nechcem a zase tyzden cakat v tomto rozpolozeni je horor. schudla som uz 3kila od nedele co nic nejem :(

lienocka08

No o tom uz velmi pochybujem, ze ma ma vlastne rad. Ok . moja nedovera k nemu a sceny boli sposobene jednou osobou,ktoru v minulosti pocas nasej krizy riesil. Neboli sme rozideni, ale mali sme problem. Dozvedela som sa to. Odvtedy som bola stale upodozrievava, on bol na mna pocas toho obdobia neskutocne hnusny, nevedela som co sa deje. Potom som zistila, ze chodil von a neviem co este s touto osobou. A dnes vidim, ze si ju pridal naspat do priatelov. rana maximalna pod pas. On to velmi dobre vie ako mi to ublizilo. a spravil to. takze uvidíme co vlastne bude zajtra.

lienocka08

Zajtra sa stretávame. Uprimne nevidim to uz vôbec pozitivne. Z toho co momentalne riesi na FB. stratila som vsetky iluzie o nom. neviem ci este vôbec chcem byt s nim. dam vam zajtra vediet ak vas to zaujima.

malazena

denisa.f a Mic mate pravdu obaja
mne sa tiez teraz deje nieco podobne, dlhsiu dobu som partnerovi nieco vycitala, hadali sme sa, on mi viackrat povedal ze uz ma ma dost, az po jednej hadke prestal somnou komunikovat uplne, uz je to skoro mesiac co sa somnou nebavi nech robim a pisem hocico :( a uz som zufala. Je mi jasne ze nikto nechce vedla seba partnera ktory stale nieco riesi. Predtym mi raz povedal aj to ze to jak ma mal rad sa zacina menit a zacina ma mat plne zuby a leziem mu na nervy a ze uz mam byt normalna :( az raz to zrazu utal a nebavime sa vobec
ale na druhej strane Mic mas pravdu presne v tom ze kazda akcia vyvolava reakciu. ja som taka nebola bezdovodne, on stale mi daval dovody na to aby som taka bola, nechcel sa porozpravat uprimne, ked som chcela uprimny rozhovor odul sa. a stale robil veci co mi vadili a tvrdil ze mi nemaju co vadit..a tolko som chcela od neho aby bol on normalny a rozpraval sa somnou, chcela som citit ze mu mozem verit, vsetky tie veci co som mu vravela boli z nedovery ktoru som mala, pretoze uz raz mi spravil nieco pre co som sa mu bala znova verit....
a dopadlo to zle, tuto slecna Lienocka aspon by si mohla vsimnut ze on sa chce stretnut a rozpravat podla mna vidno zaujem ze to chce s nou poriesit a ze ju ma rad...uprimne ti to zelam a aj zavidim lebo ten moj sa mi uz asi neozve, nevyzera to tak :/ tak sa aspon pouc a uz nebud taka, lebo sa to neoplati

mam56

Ja som tiež všetko ignoroval, ale tak sa nedá predsa existovať. Treba veci aj riešiť, byť emotívny.
Ja som mal tiež horúčky, posledne. Bol som na vyšetrení, zistili mi, že mám zapálené tie dýzky v prsiach, lebo som bol tučný.
Tak som išiel na trh, kde predáva jeden Čínan, šmaty a značkové hodinky.
Som sa ho opýtal, či nemá podprsenky jednotky. On sa ma opýtal, či mám až takú chudú žienku, že ich má jak lentilky pod kobercom?
Ja že nie, že ich potrebujem pre seba.
Pozrel na mňa a hovorí: srí, srí.
A to je čo srí? Potom mi ukázal, že raz, dva, tri:-)

Mic

Nielen ten, kto robi vystupy je vinny, ale aj ten, kto dava zamerne partnerovi pocit neistoty. Kazda akcia vyvolava totiz reakciu. Nekompatibilita partnerov, jeden vyzaduje stotoznenie a druhy slobodu.

denisaf.

nechcem byť zlá ale troška chápem tvojho frajera. ja som tiež bola taká na bývalého ked som už nemala silu počúvať jeho scény a výstupy voči mne jednoducho som zložila a odmlčala sa aby som ho nevidela ani nepočula. nieje nič horšie ako partner čo vkuse niečo rieši rýpe výmýšla dôvôdy pre hádky to je normálne utrpenie vydržať v takom vztahu sa vytratí aj láska . toto by si malo veľa ľudí uvedomiť riešiť veci s chladnou hlavou sadnúť si a normálne sa porozprávať.ja som taku povahu vedla seba nevydržala mať a nakoniec sme sa rozišli jednoducho sa to nedalo zvládať stále niečo riešiť a hádať sa

kafe

ja osobne by som partnera, čo po mne vrieska netolerovala VôBEC. To je pre mňa základ, aby bol partner zrelý a vyrovnaný a tak isto aby mi DôVEROVAL.
Pozri, ak zostanete spolu budeš to mať ťažké, lebo podľa mňa ti už viac výbuchy tolerovať NEBUDE. A myslím, že to skôr nezvládneš. Ale bohvie. Možno hej. Ak sa rozídete, budeš mať dosť času si ujasniť čo so sebou robiť, aby si bola normálna a chovala sa ako fajn baba, nie trubka.
Mám takú rýpavú otázku. Čo by si robila, ak by ti chlap pri tvojich hysterických výbuchoch jednu struhol? Neovládaš sa ty, neovládne sa ani on. Je to 1:1

lienocka08

No vyplakavat nebudem, teda aspon sa posnazim, ked ma kopne do prdele asi to pojde samo. Pred tou hadkou to bolo fajn, klasicke problemy. Niekedy moje vystupy niekedy jeho. ale viac moje. Nie zase nejak casto ale boli. Mna to uprimne mrzi, a to mu aj poviem do oci, a ze chcem to zmenit ak bude este prilezitost. Vystupy boli sposobene nedôverou k jeho osobe. ak budeme nadalej spolu musíme na tom pracovat.