Tymto ma nastval..

Príspevok v téme: Tymto ma nastval..
ja 23

Som vydata uz dva roky, ja mam 23 a manzel 28 rokov. Mame jedno dieta. Vcera som po prichod z prace pristihla svojho manzela ako masturbuje nad otvorenym casopisom v obyvacke. Byvame v dome. Ked som chcela vojst do izby tak bliziac sa som zacula jeho stony a vzdychy ako ked sa blizi k vrcholu. Funel a vzdychal a triasol sa ako kon. Na penise mal nasadeny kondom. Nevedel ze som uz doma asi z toho opojenia masturbaciou. Bola som ticho a cakala som kym skonci a dosiahne vrchol. Potom som akoze buchla s dverami aby si myslel ze som prave prisla. Samozrejme ze som vosla do izby a on uz bol narychlo obleceny aj ked s rozopnutými gatami naco som sa pytala preco ich ma rozopnute tak ze prave dosiel tesne predomnou. Samozrejeme spoteny ako kon bola cerveny v tvari od vzrusenia. Klamal ako inak sa neprizna ze si ho prave natahoval horedolu. Casopis bol hodeny dole bol stolom kde ho hodil v tej rychlosti co som buchla s dverami.
Nastval ma tym lebo sexujeme pravidelne ked chcem najme ja. Z jeho strany nieje velka iniciativa a casto sa mu nechce ale masturbovat nad poloholymi zenskymi v casaku sa mu chce? Ked chcem sex ja tak je unaveny, chce sa mu spat, boli ho cele telo, nema cas a chut, ale na fotkou nejakej cudzej zenskej si chut a cas najde. Pritom spolu dobre vychadzame a ani sa nehadame aj syna mame radi ale to ze v tajnosti si honi vtaka ma teda dostalo. A keby to aspon neskryval predomnou..
Preco to robi? Nema ma rad? Ved som pekna baba stihla, mlada a on ma chut nad fotkami zien v novinach?
Co robit mam? Mam sa mu priznat ze som ho nacapala so stiahnutými gatami nasiroko rozkroceneho a navlecenym kondómom? Ze ho viac bavi sa triast na fotkou ako nadomnou? Preco ho vzrusuju fotky iných zien? Preco mi to nepovie?

ja 23

Vidis to som si nevsimla ale asi ju mal stale natiahnutu na penise ale fakt neviem lebo mal povytiahnute gate takze neviem ale kde ju dal potom hm...
Inac ja uzivam antiku takze kondomy nepouzivame.

ja 23

Nebol to pekny pohlad na muza ako si ho sama natahuje aby sa uspokojil, to ma trosku sokovalo lebo mi prisiel ako nejaky psychicky chory clovek alebo psychopat. Predomnou nikdy nemasturboval. Ako ten pohlad ako si ho honil, nasiroko rozkroceny, triasol sa, funel, dychcal, triasol hlavou sem a tam, dobre na stol nevyskocil.. Ako bolo to pre mna sok, nikdy som nevidela ako muzi masturbuju takze sa mi necudujte ze ma to dostalo. Na ten pohlad nezabudnem. Dost nepekny pohlad to bol a aj take trapne to bolo ako pritom vyzeral ako fakt nejaky retard. Ked si predstavim ze to robi napr. aj moj kolega z uradu, alebo nas sef, moj sused a ini muzi tak mi je do smiechu :-D
Ako obaja pracujeme na urade a on taky v obleku sa nosi a doma sa sprava ako retard. Uplne keby ste ho poznali v praci a pocas onanie tak poviete ze to nieje ten isty clovek. Ako co mam robit snim?