Depresie z práce

Príspevok v téme: Depresie z práce
Burned-out

Ahojte. Potrebujem sa len vypísať, každopádne budem vďačný za každú dobrú radu. Žijem v UK, teda skôr pracujem (driem), životom sa toto nedá nazvať. Len makám a makám a nikam to nevedie, nijako nerastiem, nikam sa neposúvam. Som z tej práce psychicky aj fyzicky unavený. Chodím tam s veľkou nechuťou. Nebaví ma to, nenapĺňa. Keď z nej prídem domov, nevládzem nič robiť.
Snažím sa dostať na SVK, nájsť si prácu tam, ale nedarí sa mi. Z "xy" žiadostí ma zavolali len na 1 pohovor, ktorý mi nevyšiel. Je to na Svk naozaj také zlé, alebo ja som taký nemožný, že ma nikde nechcú?
Už som z toho úplne deziluzívny a psychicky vyčerpaný, že mám chuť stočiť volant dakde do stĺpa.

Burned-out

Hej presne ako tvoji kamaráti. Síce ja cez voľno nespím, lebo musím si aj navariť, oprať a tak...a snažím sa hľadať tú prácu, len som z toho všetkého vyčerpaný..

anitka30

Je to tazke ako v zahranici tak aj tu. Kamarati sa vratili z UK asi pred mesiacom a povedali, ze uz nikdy viac. Ze sice peniaze mali ale k comu to je, ked mali len jeden den do tyzdna volny aj ten prespali lebo boli za cely tyzden nevyspati. Urcite treba si posielat viac ziadosti a ono sa urcite nieco najde, len to chce trpezlivost. :-)