Piperin - vyzivovy doplnok

SadP

piperin nieje na chudnutie, ale na zlepsenie vstrebavania roznych mikro-nutrientov.

Tu je zoznam niektorych vitaminov a mineralov, ktore pomaha vstrebavat lepsie. Vola sa to bioavailability enhancer.
Vacsinou je to o 30-60%, cize dost vyrazne. U kurkuminu je to az o 600%.

Inymi slovami, ked si po kazdom jedle alebo po brani doplnkov date 5-10mg piperinu, tak sa vam vstrebe vyrazne viac prospesnych latok.
Pozor vsak na to, ze to moze rovnako ovplyvnovat lieky... co nemusi byt vzdy ziaduce, lebo tak vlastne zvysite davku, ktora sa dostane do tela.

munz

pohodarock máš pravdu, ale aj tie pekné recenzie písali len predajcovia, to je jasné :-), ten kto to vyskúšal neschudol. Už aj MartinaNZ, ktorá ho tu všade vychvaľovala sa stiahla, alebo skôr dala výpoveď, lebo už sa od febrára neozvala :-)

pohodarock

Pekne reklamy,este lepsie recenzie,ale ziadne vysledky. Poznam sa osobne s ludmi co to skusali,a vysledok ziadny. A to mali preparaty s 95 percentnym piperinom. A poznam sa aj s par odbornikmi na zdravu vyzivu,ti mi tiez potvrdili,ze to urcite bez pohybu a upravy stravy nezaberie.

pohodarock

Pekne reklamy,este lepsie recenzie,ale ziadne vysledky. Poznam sa osobne s ludmi co to skusali,a vysledok ziadny. A to mali preparaty s 95 percentnym piperinom. A poznam sa aj s par odbornikmi na zdravu vyzivu,ti mi tiez potvrdili,ze to urcite bez pohybu a upravy stravy nezaberie.

munz

Kulavaska
jasne, každý Ti to uverí, že si chudla z piperine :-)
treba použiť rozum, keď si pozriete ich stránky, tak aj porozmýšlajte nad tým čo tam naklamú ,
a to čo píše vivina, je tiež pravda, že ho odporúčajú neexistujúci lekári (majú poľské, české aj maďarské prevedenie stránok, vždy je tam iné meno aj fotka lekára :-) ), a chvália ho v recenziách neexistujúci ľudia, a tu to chvália tiež len zamestnanci, to je viac než očividné tiež :-)
sídlo firmy je v Poľsku v pizzerii, dá sa nájsť na google maps :-)
pretože či sa Vám to páči alebo nie, tabletky na chudnutie NEEXISTUJÚ !!!!

janka7519

Skusali ste toto: Chilli fat burner, od medicum, certifikovane z UK, u mna zabral na brusny tuk, tak 2-3kg z pupku kde mi najviac vadil :-), 2 tabletky rano po ranajkach, plus zeleny caj tak 2-3 litre denne, ak mate chut na sladke, kupte si oriechy, 3-5 druhov a zobkajte po veceroch, cukor na minimum, ak budete jest na vecer sladke, tak zabudnite :-), radsej si dajte slaninu, DETOX booster od medicum, kludne ho luhujte cely den a mozte zaliat 6-8 krat do kym zacharbi vodu, ale pozor prve zalievanie caju treba vyliat, cim zbavite caj necistot, pijeme az druhe zaliatie, mne jedna varka tak 1 velka lyzica vydrzi od piatku cely vikend a spravim min 10 zaliati...:-)
www.medicum.sk

vivina

chcela by som sa vyjadrit ku piperinu, je to jeden neskutocny podvod, za 30 tabl. balenie 29 eur, neschudla som ani jeden kilogram,takze neodporucam nikomu..iba ak nemate kde investovat peniaze,tak podporujte tieto spolocnosti,ako som urobila ja: www.epsilonska.com..aj tie ich recenzie,co su tam uvadzane su denne vymyslane a ani taki lekari neexistuju,ktori su uvedeni na tejto stranke...