Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
NikoProchy

Zdravím každého, kto toto číta. V podstate tu nie som aby som sa pýtal na rady či postrehy... Chcel by som Vám všetkým iba niečo povedať, niečo dôležité.
Mal som priateľku, volá sa Natália a rozišli sme sa. Rok sme spolu bývali, ani jeden v rodnom meste takže ďaleko od rodín. Na začiatku sme sa mali ťažko, málo peňazí, problém s prácou však kto zamestná čerstvých študentov... Prechodili sme si nejakú tú pumpu, fabriku atď... Ale podstatné je že nám bolo dobre, mali sme na seba čas a bolo to krásne... no postupom času jak sa nám viac začalo dariť aj s robotami a po finančnej stránke akoby osobný život upadal... či už zážitky, romantika, čas na seba... Ja som buď hral na notebooku niečo alebo priateľka spala... no proste sme už neboli v tom ošiale romantiky a zaľúbenia...
Keďže má dosť komplikovanú povahu a ja ju takisto nemám najľahšiu začali sme sa hádať, niekedy raz za týždeň niekedy raz za deň... a tak to pokračovalo proste už sme si pripadali viac ako spolubývajúci... Mne vadili niektoré veci na nej, jej zasa na mne... no nikdy sme to nejak extra neriešili... a možno to je to prečo sa to rozpadlo...
Nebudem to tu rozpisovať do detailov ani všetko, nie je na to dôvod... Podstata prečo toto všetko píšem je to že viem že sem chodí a občas to tu číta, tak chcem touto cestou povedať jej že aj napriek všetkému ju stále milujem a chýba mi tu aj keď je pre moju povahu také niečo priznať skoro nemožné, a takisto a to HLAVNÉ, každý kto má nejaké problémy, hádky, nezhody... pokiaľ nejde o vážne veci, podvody, podvádzanie a ostatné naozaj vážne problémy ktoré rozbíjajú vzťah, NEVZDÁVAJTE TO. Áno hovorí sa že čas všetko vylieči... no ak sa to dá, či už to číta dievča ktorá sa chce rozísť kvôli nejakej kravine alebo to číta chalan ktorý sa chce rozísť kvôli inej alebo pár nezmyselným hádkam, prečítaj si toto poriadne. Nestojí to za to... nezahadzuj lásku, či už je slabšia alebo pár krát obitá hádkami nevzdaj to pre kravinu. Nedopadneš dobre.
Ďakujem Nasťa, za všetko. Ľutujem a mrzí ma to. Dúfam že sa máš lepšie a bude sa ti iba dariť.

NikoProchy

Malomocná alias Natália. Áno aj ty si. povedala mne zlé veci, no nepísal som sem kvôli hádkam. Chcel som iba aby nikdo neprišiel o vzťah kvôli kravinam kvôli ktoryme sme sa napríklad aj my rozišli. Len ma mrzí že sa nemám s tebou v reale ako rozlúčiť...

Málomocná

Ahoj NikoProchy, krásne napísané až skoro ťažko uveriteľné, že takéto čosi si mal v sebe. Písať na fóra takéto verše museli dať ohromne zabrať, pritom cez správy vynadať niekomu koho miluješ a kto ti chýba je už o čosi ľahšie, že? Vety typu: "išla si mi na nervy, všetko som ti musel hovoriť ako malomocnej a pod." to sú podľa teba vyznania takejto nehynúcej lásky? Pochybujem. Máš jednu neskutočnú vlastnosť a to dar slova.
Nech sa aj tebe darí a dúfam, že sa budeš mať lepšie.

Delete 2

Sme len väzňami tohoto sveta...ľudia spamätajte sa, ako sa môže rozpadnúť niečo ako vzťah pre niečo do čoho sú ľudia tlačení?

Práca? peniaze? Majetok? Pôžičky? postavenie?....
...mohol by som pokračovať...

O lásku sa v prvom rade nebojuje...je to jediná nezištná emócia na svete! všetko ostatné čo človek robí robí zištne ale miluje naozaj!

Nemáš voľný čas pretože veľa pracuješ? A prečo toľko pracuješ? Aby si uživil rodinu? Ona sa uživí aj bez teba ako sám vidíš...

lenže ľudia už zabudli, že domov nie je miesto kde sa človek narodil ale kde sa cíti fajn, že rodina nemusia byť pokrvní príbuzní ale ľudia s ktorými sa cítime fajn a že nič hmotné nikdy nenahradí to nehmotné... Že láska je viac ako peniaze a všetko s nimi súvisiace...

nedivím sa, že ľuďom krachujú vzťahy ak sú založené primárne na honobenie mamonu...táto spoločnosť nás k tomu totiž tlačí...

netrapsa

Na vztah treba dvoch. Ked jeden nema snahu,druha sa moze aj potrhat a nic z toho nebude. Ale za pokus nic nedas,aspon si nebudes vycitat,ze si to neskusil.

Jang111111

Niko, pekne napísané a aj ja dúfam, že si to Natália prečíta. Ale ja by som nečakal a napísal by som jej list kde by som opísal moje pocity a hlavne, že láska ešte nevyhasla a že ju stále miluješ. Možno práve čaká na prvý krok od Teba a teraz sa trápi a ľutuje tak ako Ty. Napíš a bojuj, čo keď je to tá prává životná láska?

lentilkazele

pekne napísané, dúfam že Natália si to prečíta, a uvedomí si tiež, že jej chýbaš, a že sa stále ľúbite... mám za sebou kopec vzťahov a až postupom času som prišla na to, že väčšinou to skončilo z mojej strany, hlavne kvoli maličkostiam. Až teraz, pri terajšom priatelovi som prišla na to, že vo vzťahoch je to veľa aj o tych kompromisoch, o vzajomnej ucte, dovere, aj o komunikacii. Vztahy netreba hned ukoncovat, ale pracovať na nich, aby boli lepšie, pevnejšie a silnejšie. Napriek tomu som vdacna za svoju minulost, za vsetkych ex, lebo kazdy vztah mi niečo dal a teraz si uvedomujem pravu hodnotu vzťahu medzi mužom a ženou a milujem celým srdcom... ♥