Vyliecila som si psorku

Príspevok v téme: Vyliecila som si psorku
lenustek123

Ahojte, chcela by som sa vami podelit o to ako som sa zbavila tejto pliagy. Pomohla mi odlahcena strava (ziadna kruta dieta, len som obmedzila sladke, mastne, tucne, vyprazane, spracovane) a dalej som uzivala kolostrum a robila som si jogurty zo silnej kolostrovej probiotickej zmesi. Vdaka jogurtom a kolostru som si obnovila crevnu mikrofloru a po mesiaci mi zacali blednut vsetky loziska, az nakoniec som uplne cista. trvalo mi to asi tri mesiace. pozriet si clanok, su tam aj fotografie ako som vyzerala pred a po rezime:
www.modrykonik.sk
Nechcem robit verejne reklamu firme od ktorej som objednala kolostrum a probioticku zmes, preto kto chce vediet viac nech mi napise email, poradim ;)

GOING

Hovorilo sa medzi chlapmi, že najvernejšia manželka je Psorka.
Preto, že sa jej vraj človek nikdy nezbaví.

Gratulujem !

evitta123

ahoj tesim sa ze sa ti to podarilo,ja ju mam necely rok a stale verim ze aj ja to zvladnem,zaujalo ma kolostrum ,ties si myslim ze je pricina v zaludku,pred psoriazou som mala crevnu candidu,rada vyskusam colostrum,moc by mi pomohlo keby mi napises ake kapsule si uzivala moc ti predom dakujem a zelam vela zdravia

lenustek123

Ako vidim tak link nezobrazilo cely. tak ak chce niekto vediet viac, pripadne vidiet fotky pred a po, piste mi email.