Páčia sa vám okuliare?

Príspevok v téme: Páčia sa vám okuliare?
|AnonyM|

Mám 18 rokov som muž a musím nosiť okuliare. Na prehliadke u obvodného (chcel som isť na autoškolu), som neprečítal na ľavé oko predposledný riadok. Potvrdenie mi dala, ale z podmienkou že musím doniesť výsledky z očného.
Pred týždňom som bol u očného a tam mi povedal, že musím nosiť okuliare celý deň (mám -1). Lenže keď som bol vyberať okuliare, zistil som že sa mi vôbec nehodia vyzerám ako nejaký ***** Šošovky a iné blbosti tiež nechcem nosiť proste chcem žiť tak ako doteraz... aj tak mam už pokazený celý život...
A to ešte bude keď stým pôjdem medzi ľudí. Už teraz som introvert a nejak do spoločnosti extra nechodím... sem tam .. a to ešte bude keď budem musieť mat tie blbé skla na tvári...
Aký je Váš názor, páčia sa Vám okuliare?

Lenka4389

Ak si vyberies nejake pekne moderne ramy, budes vyzerat dobre. Mne sa napriklad velmi pacia okuliare na muzoch, ktori si zvolili vhodne :) Je to ako taky sperk :)
Takze treba nejaky pekny ramik a nie nieco taketo otrasne :) Alebo sosovky. Ja uz nosim 4 roky a denne nasadzanim a vyberanim stravim asi minutu, maximalne dve :)

kvetka3

Treba si len vybrať také ktoré sa ti budú hodiť a máš vopred vyhraté. Niekomu práve že sa okuliare veľmi hodia

ANGEL-DEMON

ja mam - 0,5 , minule si kamoska vyberala okuliare.. tak aj ja som si skusala.. poradila mi predavacka v optike... a akoze neskutočne mi sedeli... rehotala som sa riadne... a predavacka iba hovorí... že no.. smiešne jej je lebo nezvyk :-D take je to divne..ale bola som riadne prekvapená ako mi pristali... ale tiez nechcem... okrem toho potrebujem "managerske" ktore su drahe lebo mi vadia neony... ked vojdem niekam do nakupneho centra tak som v momente slepá rozmazane mam vsetko,...

ehm

Plne súhlasím s Rory555.
S výberom rámov ti poradia optičky, ale pre vlastnú istotu si so sebou zober aj niekoho komu veríš nech ti poradí.
Keď si na okuliare zvykneš aj svet bude cez ne krajší.

Rory555

blaaazon :D spravne okuliare prave naopak. Dokážu z nevýrazného chalana urobiť lámača ;) Pozri sa na modely trebárs značky Porsche Design sú výrazné, kvalitné. Najlepšie ak sa pozrieš na optikaexclusiv.sk a s nimi sa dohodneš na vyšetrení u ich lekára a okuliare ti vôbec nebudú vadiť ba priam naopak..