Randenie - dobijanie - nuda?

Príspevok v téme: Randenie - dobijanie - nuda?
Mimka63

Stale vsade pocuvam a citam o tom ako sa ma nechat zena dobijat a nebyt stale muzovi k dispozicii. Aj pri randeni aj potom pocas hlavne noveho vztahu.

Ja mam tu zlu vlastnost, ze ked mam o niekoho zaujem alebo ho mam rada, neviem to "hrat". Asi viete ako to myslim. Proste ten zaujem ukazem, dam najavo, som k dispozicii ci uz osobne, na nete alebo na telefone, pretoze chcem byt, chcem s nim travit co najviac casu, tym padom sa aj prisposobim napriklad jeho pracovnej dobe a podobne. Zaroven mi je take cudne teraz naschval nezapnut napriklad chat, len aby som neodpisala a nebral to tak, ze som tu nonstop pre neho. No asi proste neviem ako na to...

Samozrejme aj muzi su rozni, niektorich to mozno casom zacne nudit, niektori su radi pozornosti.

Otazka je, kde je hranica, aby na jednej strane som nebola nudna a lahka obet a na druhej, aby si z toho nevzal to, ze zaujem vobec nemam a tak pojde hladat dalej?

Ako pri novom muzovi spoznat, ci potrebuje dobijat alebo chce vztah, kde sa nehrame na macku a mys?

Ked sa zamilujem, chcem s tym clovekom byt co najviac, lebo som rada v jeho pritomnosti. Na druhej strane nechcem urobit chybu, aby som ho znudila

Ako to mate vy? Rady? Tipy? Mam za sebou tri vztahy, kazdy bol iny, a coskoro ma caka rande, tak nech neurobim chybu hned na zaciatku. :)

VYSOKO

Ľudia hľadajte a PREBERAJTE dovtedy, kým nenájdete osobu, pri ktorej sa nebudete musieť pretvarovať ani na začiatku, ani nikdy inokedy, ktorá vás bude ľúbiť, teda obojstrannú lásku, nie že on mi ubližoval a ja som ho neskutočne milovala - PROSÍM? To je čo toto? Dobrých chlapov je neúrekom, len treba mať oči otvorené... Začnite riešiť SEBA a svoj život. Ignorujte, čo vám tlačia masy do hlavy, a budete šťastní. Je to tak jednoduché.

dante55

Slobodna len ty to pises akoby vas zeny ti dobri muzi nejak bavili. Koniec koncov aj ty sama aj ta pod tebou co narieka len potvrdzujete ze dobri muzi vas nebavia a same ste sa zabuchli do hajzlikov - takze nie problem muzov, ale VAS problem ze takych chcete. Ak si myslite ze vsetci muzi su taki hajzli tak sa spamatajte, to ze vy si ich nevsimate lebo vas nepritahuju neznamena ze neexistuju

Delete 2

Ja len, že....ak sa muž takto správa k žene, ktorá je na neho ,,dobrá,, tak to o niečom vypovedá...

nesúhlasím s tým, že muži chcú len ženy ktoré sú mrchy a pretvarujú sa. Aj druhá strana je vinná ak si vyberá takýchto mužov...nič v zlom.

Slobodna

Pistek pekne napisane. Tiez som taka, ze som sama sebou. Viem byt mrcha, ale nie k tym, ktorych mam rada. Mas pravdu v tom, ze vacsina ludi si to nevazi, ale to zneuziva. Myslia si, ze ked je niekto voci nim dobry a mily, mozu si s nim robit, co chcu. Je to smutne, ale je to tak. Obzvlast muzi, ide im iba o to, ziskat dalsiu trofej, inak by sa nesnazili a neboli mili, len vtedy, ked citia, ze stracaju. Ked je zena k nim dobra, robia si co chcu, zneuzivaju to a prosia az vtedy, ked citia, ze prestrelili a stracaju. Unavuje to, ci chces, ci nechces, nemozes byt sama sebou, mat pokojny a harmonicky vztah, bez hlupych hier, manipulacii atd. Lebo hned hladaju inde mrchy, ktore im budu ublizovat, podvadzat ich a klamat. Asi to chcu. Potom placu a nadavaju na zeny, ale ich chyba, ked ich dobre zeny nebavia.

pistek

Muza som milovala iba jediny raz. Aj to dost neskoro. A sesterka mi aj teraz naposledy vynadala, ze som nemala ho tak velmi milovat, davat mu zo seba vsetko, viazat sa nan, obzvlast ked sa on ku mne spraval ako sa spraval, ze ho nemam oslovovat ako ho oslovujem (naozaj nechcem a potom mi to aj tak neda a zas ho volam nazyvam oslovujem ako len jeho mozem smiem a chcem), vytykala mi ohladne neho ze som nemala byt nanho tak pridobra ale byt potvora a vela mi toho vytykala, az tolko toho ze ma rozplakala a sama mi povedala, ze vie, ze je ku mne hnusna. Mozno som tiez mala hrat tie blbe takticke hry o nedostupnosti, o nezaujme, ze ho mam na salame, ze mi na nom nezalezi, ze som mu mozno nemala odpisovat dvihat reagovat hned ale narocky natahovat cas a podobne hrat nedostupnu. Presne ako aj ty pises. Ale bola som asi az moc priamociara, uprimna, cista otvorena a bola som sama sebou. Vo vsetkom. Ved kde by mal byt clovek najuprimnejsim ak nie v laske, v citoch? Dnes su ludia spolu skor zistne. Ze nie su sami, ze je tam hlavne fyzicka krasa a to staci viac netreba, ze z toho nieco maju (sex peniaze byvanie atd)..no a potom ked pridu skutocne problemy, ked ich stretnu v zivote krizy choroby pady nezamestnanost, pridu o peniaze, krasu, atd atd..mnohi to neustoja nezvladaju a unikaju, prchaju prec. A zas hladaju to co mali inde a dalej. Tak o com to potom bolo? O hre parafraze na lasku? No o skutocnej naozajstnej laske to isto nebolo.
Asi som mala naozaj hrat tu frasku o nezaujme, nechat sa dobijat nahanat atd. Lebo u druhych muzov vidim, ze im vobec nezdviham, odpisujem reagujem az po neviem kolkych "reklamaciach" z ich strany, na ich pozvania ani nereagujem a oni sa este viac snazia, doslova doprosuju, zobraju..az mi je to trapne, lenze k ostatnym som preto taka, ze nic k nim necitim..
Neviem, co ti mam poradit. Sama som si pokazila vztah tym, ze som bola sama sebou. Ze som nic nehrala a bola takou, akou naozaj skutocne som, ako som to aj citila. Nerozmyslala som a nedavala som do toho taktiku, hry, nemanipulacie, nehrala sa hry na macku a mys. Ked som rozmyslala, preco som takou bola, tak prave preto, ze som ho milovala. Bol mi vsetkym. A tebe mimka vela stastia pri najblizsom rande prajem a nech ti to dopadne co najlepsie.

Delete 2

Svet nie je čiernobiely a ak ťa muž začne ignorovať alebo ho budeš nudiť len preto, aká si, tak si hľadaj iného :)

Neviem ti odpovedať. Mal som v živote len jeden jediný vzťah a dal som do neho všetko čo som vedel.

Asi by pomohlo sa na nič nehrať. Buď prirodzená a rob len to, čo cítiš. Ak sa vaše cesty rozídu tak to tak malo byť a rozišli by sa určite aj neskôr.
Hlavne si ver.
Všetko čo urobíš je správne, pretože to urobíš ty v danej chvíli.

Hranica? Nič také nejestvuje...Mne by možno na začiatok vadilo priveľa otázok. A hlavne sa nepýtaj na bývalých partnerov, a ani to nerozoberajte!!!