Ortopéd to so mnou vzdal, ale ja mám stále bolesti

Príspevok v téme: Ortopéd to so mnou vzdal, ale ja mám stále bolesti
SilvaSilva24

Po dlhom statí alebo chodení sa prejavia intenzívne bolesti oboch kolien. Trvá to už niekoľko rokov, bola som aj u ortopéda, ktorý bol zhrozený tým, že to vyzerá na problémy, ktoré prežívajú ľudia v dôchodkovom veku a na môj vek je to príliš nezvyčajné (23 rokov). Ide o to, že doktor nevedel nájsť príčinu prečo mávam tieto bolesti a aby sa ma zbavil uviedol v správe, že nejde o ortopedickú záležitosť a mám si obehať iných doktorov. Tí povedali, že som prakticky zdravá a tiež nevedia príčinu, takže sa to prestalo riešiť. Ale teraz ma vlastne nechali tak a ja neviem, čo robiť. Nemôžem kvôli tomu brať ani brigády, kde sa stojí dlhšie ako tri hodiny, lebo ďalší deň ani nevstanem z postele. Chcem sa spýtať, či mi neviete poradiť aspoň nejaké prípravky, o ktorých viete, že pomáhajú, pretože som si vyhľadávala na internete aj nejaké doplnky, ale všetko sú to len reklamy a neviem, čo naozaj funguje. Máte nejaké skúsenosti ako aspoň trochu zmierniť bolesť? Dnes som mala prvý deň praxe a stála som štyri hodiny vkuse a riadne cítim kolená až sa mi chce z toho plakať. Ďakujem za rady.

kĺb

Skús zmeniť ortopéda ešte, viac hláv aj viac názorov, ja som mal tiež takú ortopedičku, čo sa nevyznala, našla mi jednu diagnózu, zmenil som potom ortopéda a našiel mi ďalšie štyri. A skús brať nejakú kĺbovú výživu, spýtaj sa v lekárni, ale za tie najlepšie sa platí okolo 30 eur. Mne doporučoval ortopéd Versan na kĺby, ale lepšie by bolo, keby si sa opýtala v nejakých športových obchodoch, tam majú väčšinou len prípravky. Napr. Animal Flex na kĺby.