Sex s kamosom

Príspevok v téme: Sex s kamosom
veronika.5

Ahojte, pred par mesiacmi som sa rozišla po troch rokoch s priateľom a po siedmych rokoch som opäť sama, keďže predtým som mala ešte jeden 4 ročný vzťah. Povedala som si, že teraz potrebujem mať pokoj od vzťahov. Mám 25 a fakt sa necítim na to, aby som sa zas hnala do vzťahu. Spoznala som jedného chalana ktorý je veľmi sympatický a dohodli sme sa, že si budeme len nezávezne užívať. Čo ja neviem, pretože sex som mala len vo vzťahoch a ten pocit, keď mi vie zavolať, iba vtedy, keď chce sex. Tak hlúpo sa cítim. Má ma proste len na sex a ja si na to neviem zvyknúť.Nepatrím medzi dievčatá ktoré otvoria nohy všetkým. Chcem fakt len jedného. Nechcem mať s ním vzťah, áno páči sa mi, ale vzťah s ním si neviem predstaviť. Aj on sám povedal, že si chce len užívať nič viac. Ako sa mám cez to prekusnúť? Necítiť sa tak hlúpo...Ja som chcela občas ísť s ním aj von ako kamarátka, aj som mu to navrhla ešte skôr, on povedal že môžme, ale ešte sa ma neopýtal, či ideme aj von.

Nefritova

baby, a to sa nebojite? lebo teda ja som sama uz dlhooo a mne sa teda stale risuju taketo veci, ze "kamarati" na sex, stale ma na to niekto nahovara. normalny vztah nemam, lebo som sa este nevysporiadala s niekym a to su uz roky pritom. ale, o.i., ja by som sa strasne moc bala ze ostanem tehotna. lebo mam taku debilku v rodine, co takto otehotnela a ostala samozrejme na vsetko sama a to decko ju znicilo a teraz sa o to decko starame my... proste, ochrana-neochrana, vzdy je tam nejaka sanca a ja by som dieta nechcela ani za nic a uz vobec nie takto. to sa vazne nebojite toto riskovat? lebo na potrat by som neisla, to by ma uplne asi psychicky odrovnalo ale to riziko tehotenstva tam je vzdy, ci kondom s pharmatexom dokopy, neplodne dni... no neriskovala by som to. vo vztahu to je ine, ina zodpovednost, ale takto? radsej budem abstinovat

sewie

MySoul, moc ma to mrzi:( ale faktom je ze ak ti chlap povie ze vztah nechce, tak to znamena ze ho S TEBOU fakt nechce...nazor nezmeni! aj ked to tak moze chvilu vyzerat...lebo co, aj ked ta vlastne nechce, tak sa aj tak rad prituli, pomojka, zasexuje, pokeca o zivote,...bude s tebou travit cas ked sa mu to hodi, lebo preco nie...ved je fajn travit cas so zenou , hlavne ked tam ma isty ssex...mne tiez vypisoval, na silvestra zobronil aby som mu zavolala, chcel ma tahat na chaty s kamosmi...proste da ti to falosny pocit...ale je to FALOSNY pocit...

MySoul, je mi luto ze teraz trpis, hlavne ked sama viem ako to boli...ked som videla ako si dal na FB "vo vztahu" asi par dni potom co posledny krat so mnou spal, tak som normalne hodila sablu....hah...ale uz je dobre...najhorsi bol bordel v mojej hlave a par veci ktorym nedokazem dat zmysel...ale nejak som sa s tym zazracne vyrovnala...ostali sme kamosi, hovori mi o svojej frajerke, ja mu davam rady do vztahu a beriem to normalne...neboli to...nejak som sa naucila nanho pozerat ako na svojho brata...neviem ako...ale proste som to dokazala...asi dva-tri tyzdne som si hovorila ze som silna a vsetko zvladnem, ze aj z tohto vyjdem silna a lepsia , celu stenu som si polepila pozitivnymi povzbudzujucimi vyrokmi a fotkami ludi ktori ma maju radi...naucila som sa dakovat za tu bolest a za to ze sa to KONECNE skoncilo a ja som slobodna a pripravena na to co si skutocne zasluzim...bol cas prist o to falosne, lebo ty si zasluzis nieco SKUTOCNE!!!

MySoul

sewie ako by si pisala o mne :( pred par tyzdnami to skoncilo a stale to boli...stale som si nahovarala ze je to nieco viac ( a on sa ku mne tak aj choval) dal mi zbytocne nadeje, lebo ON bol ten ktory prekrocil tu hranicu ktoru sme si na zaciatku stanovili, (aj ked mne sa pacil a priznavam ze od zaciatku som si robila nadeje ze sa to neskor mozno zmeni)..ale prekvapil ma ze zacal byt on ten co ma vyhladaval, volal, chcel byt somnou aj len tak :) a mal ma rad...a neviem ci sa tak bal vztahu alebo som jednoducho naozaj sa k nemu nehodila, ale pripadalo mi to ze aj chcel, aj mi povedal ze chce, potom zas ze nie, nevedel sa rozhodnut..potom som si zacala na neho narokovat lebo som ho uz brala ako frajera a on to zabalil..neustaly pocit ze mi nieco chyba a hadky, a narokovanie si na toho druheho sposobili ze je koniec..stale to neviem spracovat, som sama, citim sa hrozne, mam pocit ze nikoho nemam, bola som s nim stale, ako najlepsia kamoska a zaroven vsetko ostatne sme robili spolu ako klasicki partneri (preto som to uz tak brala) a nechapem, ako on to mohol brat iba tak...ako kamaratstvo..a vyzera to tak ze mu ani trosku nechybam. neviem ci je to bezcitnost, urazenost, alebo sa takymto sposobom lieci ale mne je uplne zle..on bol pre mna iny ako vsetci, vynimocny a verila som ze ma nakoniec bude chciet, uvedomi si ze tie roky ma mal viac ako rad, len sa tomu branil alebo sa niecoho bal...a teraz som padla na hubu, citim sa sama, v depkach, je mi smutno, vsetko mi ho pripomina, nemam ani naj kamosku ktora by ma z toho dostala, z inych chlapov mi je zle, ani nemam chut sa zoznamovat...je to ako klasicky koniec vztahu, tak to beriem ja..
je to o mne, ale tu vidis..nesprav tu istu chybu..presne tohto som sa na zaciatku bala, ale dala som tomu sancu, ze ved a co, aspon nebudem sama a mozno nieco z toho bude...ale chlapi asi rozmyslaju inac, pokial vie uz na zaciatku ze to chce takto tak sa to nezmeni a tebe ostanu len oci pre plac :/

obrazok2

Ak si nesvojpravna/nevies sa ovladat a dodrzat to na com ste sa dohodli teda len uzivanie a nic viac, tak bud radsej sama alebo si hladaj vztah

adr1a

Prave kvoli tomu co napisala sewie, som to nikdy neskusila, nevyhladavala, odmietala aj ked som uz roky sama a samozrejme, ze mi "TO" chyba. Som ako keby v zacarovanom bludnom kruhu. Nez.sex proste nechcem. Dakujem, no nemam zaujem. A zas vztah nehladam a v podstate ani nechcem (lebo mi je dobre samej, nic mi nechyba, som spokojna, zijem fajn pohodlny bezproblemovy v pohode zivot a potom pride vecer noc a neraz citim tak hroznu samotu osamelost, ale zas sa bojim riskovat ked vidim ake su dnesne "(NE)vztahy" a nechcem mat vztah len aby mala vztah ked nemilujem a bez lasky). Takze milujem samu seba doslovne :-D Viem, ze robertkovia a ine pomocky, alebo ja sama mi nenahradia ineho cloveka. Ale vzdy lepsie nez sex bez lasky..

sara334

Ono sex je podla mna velmi citliva vec, len v dnesnej dobe sa to zvykne strasne zlahcovat a podcenovat. Problem je v tom ze je to velmi intimne spojenie a v cloveku to vyvolava vela emocii, pocitov na ktore nemoze zostat sam bez lasky od partnera. Preto je prirodzene ze sa chces zblizit zo svojim sexualnym partnerom, lenze co ak on vobec nieje vhodny do vztahu, nechce ho a podobne? Zostava len praznota, osamelost a smutok, cim si citlivejsia osoba tymje to horsie. Takze sex bez lasky by som neriskovala.

Delete 2

sewie ti to napísala dobre.

Ak si mala sex z lásky tak to ťa ľutujem, lebo ja som sa už aj miloval a je to úplne odlišný a krajší pocit.

Ja by som na tvojom mieste neriešil ani sex bez lásky! Je to veľmi prázdny a falošný pocit. Radšej trošku abstinuj alebo sa sprav sama ale sám to z vlastnej skúsenosti nedoporučujem. Možno to vnímam inak ale už by som nešiel ani do bozkov ,,len tak,, Nieto ešte ďalej. Aj mňa to dosť nepekne zasiahlo....

a to som nemal takýto kamarátsky sex...

Bez lásky to jednoducho nejde, bude to neskôr bolieť, a veľmi bolieť.

ale ako sa hovorí, kto nezažije, nepochopí. Tak veľa šťastia.

sewie

no uz to ze pozeras na mobil ti musi byt znamenim ze ocakavas cosi viac, v takom pripade hladaj niekoho to ti aj dokaze dat cosi viac...ale hovorim ti...nedavaj sa na tuto cestu!