Candibene-pomoze?

if

mam trosku silnejsi vytok,ale ziadne svrbenie.postaci len masticka(mam ju doma) alebo musim si dat predpisat aj tablety??

sasa121

Milá Sonja, ak si chceš vážne pomôcť, dám ti kontakt na vynikajúceho gyn,MUDr.Trizmu v Topoľčanoch.Ohlás sa mne:0908 958 599

sonja19

Ahojte baby, ja mavam stale opakovane mykozy, kvasinky a dokonca aj na alergolickom vysetreni mi vyslo, ze mam opakovanu kandidu pozitivnu. Neviem, co uz mam robit. U gynekologa som uz castejsie ako doma. Vyskusala som vsetky mozne masticky, probiotika, lactocacily, jogurty, cipky, fungicidin a rozne lieky na urologicke a gynekologicke problemy. Hlavnny problem je vtom, ze mavam opakovane zapaly a k tomu sa mi este prida zapal mocoveho mechura, svrbenie, palenie, husty tvarohovy vytok a idem zblaznit. Hygienu dodrzujem a priatel je v poriadku, lebo bol u lekara a ten mu o tom este dal aj papier a ked ma clovek taketo problemy, tak sa ani nemiluje. Dakujem za odpoved Sona

cecilh

babi fakt to pomaha. v akomkolvek stadiu. pri kombinacii gynoflor a kandibene je dobry vysledok zaruceny. mam to overene uz za dlhe rooky a pritom mam len 20 rokov.