Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti brucha a hnacka

CHios

Pri hnačkových stavoch by som radil držať sa zásad z tohto článku - helikobakterpylori.sk Inak pri pravidelných kŕčoch žalúdka a bolestí brucha môže ísť o infekciu žalúdočnou baktériou Helicobacter pylori. To sú totižto jej príznaky. Odporúčam vykonať domáci test na Hp. Dajú sa nájsť aj na nete bez nutnosti návštevy lekára.

anka1794

Už docela dlho, bola som aj u doktora dal mi lieky, ale zabrali na chvilu, no krce som mala stále ale hnacku nie. Ajedine jedlo o ktorom viem, ze jem kkaždý den je biele pečivo. Už neviem co skusit a u doktora som bola už 2 krát.

emalea

Anka a ako dlho to pozoruješ? Mesiace, týždne , dni?? Máš to /napr.kŕče/ po nejakom konkrétnom jedle? či? Pýtam sa preto, že či to nebude intolerancia na niektoré potraviny....

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.