Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...

Príspevok v téme: Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...
zufalstvosam

Ahojte. Som 19 rocna baba, docasne zijem s otcom v zahranici, byty su tu drahe, mame prenajatu len malu garzonku. Spime na jednej posteli. On vie zaspat za 2 sekundy a vzdy spi ako drevo a velmi chrape, vela nenaspim, tuto noc som nemohla ale spat vobec...Nachytal ma pri tom...Viem, spravila som velku chybu a je mi to luto. Lenze to nie je najhorsia cast na tom. Hanbim sa skor sama pred sebou.

Moj otec mamu bil a podvadzal cely zivot. Nie s jednou, ale chodil a stale chodi po bordeloch a stale vyhladava take znamosti na jednu noc. Stale len vyhukuje ze s mamou nebol lebo s nim nechcela spavat. Kto by aj spaval, ked spaval s dalsimi plno hocijakimi. Sme 3 deti mimochodom, mama mala stastie, ze sa nenakazila.

Pointa je, ze je uchylny, ale ku mne si zatial nikdy nedovolil. Az po vcerajsok. Ked ma nachytal, tak ostal ticho, az kym som neprestala a potom mi povedal, ze to vsetko pocul a ze ci mam frajera a ze mam sa s nim o tom bavit, ze ci to bolo dobre a ze ci si to viem dobre spravit, lebo zda sa mu, ze nie. Ze sa nemam hanbit, ze to nikomu nepovie a ze to robia vsetci. A pritom sa mi dotykal noh {lezime opacne kvoli tomu ze chrape). Doslo mi az na grc, ale doslova. Povedala som mu nech mi da pokoj. Potom som samozrejme s tym hned prestala, ale stale som sa prehadzovala, lebo som nevedela zaspat. Pocula som ako naschval nezaspava a snazi sa ma sledovat a pocuvat. Po chvili zase ze preco si to stale robim, ze preco sa celu noc robim a pod., zase mi doslo zle, lebo ja som vtedy fakt s tym prestala. Potom som sa robila akoze spim, presla nejaka chvila a ludia, on sa mi naozaj zacal dotykat noh tak uchylne :,( Zacala som nadavat, hresit a hucat a kedze sme tu na spolocnom dome, tak povedal ze nech som ticho, ja jemu zase ze nech sa ma nedotyka a ze za par hod. vstavam. On ze zajtra odide a ze mozem si to tam robit kolko chcem. Nezaspala som vobec. Rano ma viezol do roboty, tam samozrejme celu cestu o tom, ja som mu vobec neodpovedala. V robote som ledva udrzala slzy, po robote som isla sem do takeho parku, len aby som ho nevidela a aby som sa trocha vyvetrala...On isiel nastastie k jednej zo svojich mileniek momentalne.

Nikdy som nebola zufalejsia a sklamanejsia sama zo seba. Nenavidim sa tak moc, tak moc, nechcem byt ako on. Pisem vam to cez slzy, nemam sa komu zdoverit ...Len sa proste citim uplne prazdna a sama, to je dovod preco som aspon v hentom hladala nejake to uspokojenie..Teraz sa citim ako posledna spina a akokeby po znasilneni, i ked k takemu nicomu nedoslo, citim to tak. Cely den som uplne zufala a zda sa mi to cele ako zly sen, z kt. sa chcem konecne zobudit. Nechce platit vyzivne aj ked zaraba vela, to je dovod preco som tu a chcem pomoct mame. Musim sa vykaslat aj na VS a ostat tu pracovat. Ale ja nechcem byt u neho, viem, ze to bude teraz riesit stale. Strasne sa mi hnusi, strasne a takisto aj ja sama sebe. Cely den myslim len na samovrazdu. Moze sa vam to zdat prehnane, ale hnusi sa mi to, co spravil a takisto aj moj hlupy cin. Som zufala a neviem co mam robit :(

zufalstvosam

A co sa tyka 'toho', tak ja som schopna len toho, pretoze pred muzmi som ohromne hanbliva, neviem si predstavit ze by som s nejakym spala. Vzdy si spomeniem na brata a momentalne uz aj na otca a citim sa hrozne. Mam z toho akusi traumu. Ale po muzovi tuzim. Viete, ta ochranna ruka a vsetko. Zeny rozumeju proste. Len to co som prezila, ma velmi ovplyvnilo..Tu nelasku som si vynahradzala aspon takto..viem ze je to hlupe a asi aj sebecke, ale skutocne nepotrebujem nic viac len cloveka s kt. by som sa mohla porozpravat a kt. by mi rozumel a nesudil ma

zufalstvosam

Michelle4545: Neviem co mam robit, na SVK letime az na konci augusta...Je mi z toho zle, uplne na grc...Fakt som sprosta, ale uz to nevratim s5..okrem toho by som sa inak nedozvedela, zeby bol toho schopny..Nema gauc..je to tu fakt malinke...mam o 10 rokov mladsiu sestru, ta zije s mamou na SVK a o 2 roky starsieho brata..ten zije tu uz 2 roky..s nim mam bohuzial nijaky vztah pretoze ked bol v puberte bol velmi zly, mama musela neraz volat policajtov, bol to aj akysi vzbur voci otcovi, ked mu nasiel nick plny zien, kde kazdej hovoril ako ju miluje a dohadzoval si s nou stretnutie. Aj voci tomu, ze sme stale zili z ruky do ust, ze sa nasi rozviedli..my sme boli vzdy ako tom a jerry, stale sme sa bili, ale on bol vzdy ku mne surovy...a takisto si potom zacal dovolovat..v noci mi chodil do izby ked som spala a fotil ma nahu, potom mi to ukazoval a smial sa, bola som este mladsia a bol to fakt horor...a teraz sa polepsil lebo zije na vlastnom chlebe, jedina jeho zaluba je posilka a naschval bere steroidy, vraj aby zomrel co najskor, lebo on nechce zomret stary..ze jemu staci 30 rokov zivota..po tom vsetkom vsak co sa stalo, sa vobec nerozpravame, roky spolu nehovorime, max. sa pozdravime..on ma nema rad proste, ja by som mu bola ochotna odpustit, ale on ma proste aj tak neznasa, len kvoli tomu ze som..takisto ako otec, ten mi neprisiel ani na krst, ani do porodnice zo slovami 'na toho bastarda nie som zvedavy'

Nicolett

Prečo samovražda? Hoď to za hlavu nič si z toho nerob.Ja čo len som pri nejakom mužovy ale to stále sa mi stáva že sa poškrabu po guľoch.A čo tam masturbácia.Fakt nič si z toho nerob a ignoruj čo ti hovorí.

zufalstvosam

spring: Anglicko. Robim cez agentruru a tu raz zavolaju, raz nie..Nemam momentalne na ten najom a kamosku si tu ani nemozem vziat, jednak vsetky pojdu skoro na VS a jednak by mi otec pred nou robil hanbu. To je to, ze neviem na to prestat mysliet a hnusi sa mi to cele.

Michelle4545

Och mať takého otca, tak by som bola tiež zúfalá ako ty :(

A nedalo by sa aby si išla bývať k mame? Nejako by si jej to vysvetlila, veď to predsa nie je normálne aby jeden úchylný otec obťažoval mladé dievča a ešte k tomu aj jeho vlastnú dcéru! A nemáte nejaký gauč alebo niečo aby si mohla spávať inde než on? A súrodenci bývajú kde?

spring

a kde studujes? a v akom si state? vsade sa da zarobit dostatocne na to, aby si nemusela spat v garzonke s otcom na jednej posteli.. nechapem to celkom... vsak si najdi podnajom s nejakymi babami... a na toto zabudni... trapas, ale cim menej na to budes mysliet tym lepsie...