Odlomené zo zuba

Príspevok v téme: Odlomené zo zuba
Pentium27

Zdravím...Pred 6timi dňami sa mi pri jedení raňajok odlomil kúsok zo zuba...Ani som si to nevšímol ale pri umývaní zubov sa mi kefka dostala na to miesto a cítil som jak sa tam akokeby zadrela...Nebolí ma to vôbec nič necítim....Chcem sa opýtať ako sa postupuje pri tomto...odlomilo sa mi od ďasna hore...z jednej strany...akokeby sa otvoril ten zub :) Ďakujem za odpovede.

Pentium27

Ahoj...Nakoniec mi to obrúsila a dala blombu...Som si nemyslel že to bude len toto...len fakt mám skoro až fóbiu zo zubára takže :)

Penium27

Ahoj...je to dole v lavo...vedla stoličky... a je to z vnútra...neviem presne kolkatka to je :) len som nervozny lebo ráno idem k zubárke kedže nechcem aby sa mi rozpadol ako jeden,ktorý som zanedbával asi rok a postupne mi povypadal celý tak,že ostali už iba korene a čisté ďasno..čiže musel ísť von :/... Len neviem čo mi bude robiť a chcem sa nato pripraviť..kedže som psychicky na dne zo zubárov :/ Ďakujem

Panda ^-^

A kolkatka?? Mne sa odlomilo zo stolicky a zubarka mi dala na zub nejaku specialnu formu alebo co a vyplnila mi to.