Väzenský psychológ

Mimka5545

Aj ja by som chcela byť buď väzenská pedagogička alebo väzenská psychologička, ale keďže som žena (a tie vraj nezamestnajú v mužskej väznici, len v ženskej) tak a ženské väznice sú len v Levoči a v Nitre, a ja bývam ďaleko aj od Nitry aj od Levoči. Ale na psychológiu sa chystám ísť. No ja si myslím, že asi by to mala stačiť, tá "obyčajná" psychológia vyštudovaná, nerobíš tam nič zvláštne, len to ako keby si bol aj klasický psychológ v ambulancii. Rozprávaš sa z väzňami keď majú nejaký problém, alebo keď napr. sa pobijú tak to riešiš že prečo sa pobili a také veci, alebo keď niečo rozbijú a také veci. Ja by som radšej brala tú väzenskú pedagogičku, tam každé ráno prídeš do cele a spýtaš sa "svojich" väzňov (ktorých máš pridelených), že čo potrebujú, či nepotrebujú ísť k lekárovi a podobne. A potom im ešte organizuješ záujmové aktivity. No ale v obidvoch prípadoch je to veľmi náročná práca psychicky aj fyzicky, už len preto, že sú to väzni a nie obyčajní ľudia čo by ti napr. prišli do ambulancie keby, že si psychológ "vonku". A čo sa týka platu, tak že vraj platia slušne, len je tam ťažko sa dostať. Ja potom tiež túžim, len či sa tam dostanem to je už druhá vec :D Tak ti držím palce, ty si aspoň chlap :D

miruska28

To by som aj ja brala taky job..strasne by ma bavilo pracovat s takymi ludmi :) len co viem tak je strasne tazke sa tam dostat....