Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedari sa mi najst priatelku

Príspevok v téme: Nedari sa mi najst priatelku
majo84

Uz dlhsie ma trapi, ze sa mi nedari najst priatelku. Mam 27 rokov, za sebou niekolko rocny vztah po ktorom som sa dlhsie vyrovnaval s rozchodom, prehodnocoval priority zivotne aj co sa dalsieho vztahu tyka. Od rozchodu presla uz dost dlha doba, uzatvoril som to, vyrovnal som sa s tym a viem ze som pripraveny ist dalej. Ale bez uspechu. Netlacim ani na pilu, nechcem nic hotove z vecera do rana, kazdej prilezitosti som dal cas a premyslel si ci je to to co hladam. Odvsadial pocuvam ako dobre vyzeram, ze ja isto viem spravit na baby dojem, ale moj zivot je presny opak. Viem vela o vztahu ale nic o tom ako sa do neho dostat. S pociatku som mal dost vysoke naroky ale potom som si uvedomil, ze nezalezi na vzdelani, farbe oci, vyske, rodine, ze dolezitejsie pre vztah su uplne ine veci a prehodnotil som aj naroky. Musim povedat ze som sa zameral na par klucovych veci ako vernost, humor, otvorenost a samozrejme sa mi musi pacit...Jednoducho, hladam si seberovne, v tom som si isty. Aj tak mam pocit ze ma chcu len take "divne" zeny. Zeny ktore sa mi pacia a vyhovuju mi povahovo ma nechcu. Je to takto uz dlho, kamosom nerobi problem najst si dobru babu hoci mesiac po rozchode, a ja sa citim uz ako zacarovany. Pritom to skusam stale, nezufam, aj na internete, aj do spolocnosti chodim, aj sa prihovorim len tak ked sa mi zapaci nejaka slecna, snazim sa o kontakt, som vzdy pozitivne naladeny, mam rad humor. Aj tak je to cele zle. Uz mam niekedy zo seba pocit ze musim zostat sam.

smoliar?

Aby som doplnil priatelku som mal len v pripade tej prvej. Potom uz nie a az doteraz som sam. Len akosi nerozumiem tej zenskej logike. Podla mna zeny rady flirtuju ale realne si nechcu nic zacinat. To povazujem za dost idiotske.

smoliar?

Ja mam tiez asi smolu. Jedna po mne isla ked som mal priatelku takze z toho nic nebolo. A aj tak ma nakoniec lahko vymenila. Proste asi jej neslo ani tak o mna ale hlavne aby niekoho mala.
Dalsia po mne isla jak bezdomovec po alkohole ale ked som sa jej uplne normalne a so zaujmom prihivoril tak sa tvarila ze co akoze chcem. Hhhh ??? To ma kde logiku. Neskor sa tvarila ze neexistujem aby to potom intenzivne skusala zas. A celkom nakoniec kedze som sa uz druhy krat neprihovoril sa tvari urazene a odmietavo. Odhadujem ze je vydata a iba si volaco dokazuje lebo na moment mala skoro az vyplasenu tvar ked ju oslovil.
Ina sa najnovsie zalacala spravat celkom odrazu takym sposobom ako keby sa zaujimala o mna a tocila okolo mna. Tu si nie som isty o co ide ale jednoducho mi odrazu zacala venovat ovela viac pozornosti nez doteraz ako blesk z cisteho neba. Takze neviem o co jej ide ale viem ze ma priatela. Kedze vie ze o jej priatelovi viem tak som na nu nic neskusal. Teraz sa tvari ze som vzduch.
Suma sumarum vlastne za nic nemozem. Alebo mam byt drzi aj po odmietnuti alebo nerespektovat ze maju priatela ? Alebo ked mam ja vztah mam snad podvadzat ? To zeny cakaju ? Akoze to snad neexistuje normalna nezadana zena baba ktora vie co che a mysli to uprimne alebo ktora respektuje ked ma muz priatelku ? Asi mam naozaj smolu

suineg

84ka Vam to tu mile damy otvorene vysvetluje, proste nemate charizmu, vidim, ze rovnako zmyslajucich chlapov je viac a o tom som radsej a pozdravujem one damy ci damu uz sa mi to nechce hladat, na ktore som posobil arogantne :D pisem priamo co citim, nerad chodim okolo horucej kase a ak si to niekto pletie s arogancou tak budis

majo84

ale ved ja nehovorim ze to ma byt modelka z katalogu, nerozlisujem krasu podla dokonalosti. Na niektorej zene sa mi pacia oci, na inej crty tvare, dalsia to vyvazi postavou, jednoducho nieco co ju robi pritazlivou pre mna. S vela kamaratmi sa nezhodnem na tom ze je zena pekna, ta ktora sa paci mne sa nepaci im (chvalabohu, aspon si to lahsie rozdelime). A ze mam vysoke naroky? Tak neviem co je zle na tom ze ocakavam od nej to aby bola verna, mala rovnaky pohlad na zivot ako ja... to ci je niekto vymlety dokazem zistit po dvoch vetach a nie to este po 2 rande. A nie som povrchny, mne ked sa dievca pozdava tak idem s nou rad aj viac krat von, ked mi je s nou dobre, dam jej priestor aby som ju spoznal a zistil aka je. Neberiem prilezitosti jedna za druhou. A k tym detom este. Ja nikomu nediktujem zivot, hladam niekoho kto bude mat rovnaky pohlad na zivot. A nemam zaujem ani nikoho menit preto aby bol taky ako chcem. Je dost ludi na tomto svete na to aby som si mohol najst niekoho kto bude taky aky chcem od zaciatku bez toho aby som ho musel menit na nieco co nebol. A toto by si malo uvedomit viac ludi, lebo nespocetne vela vztahov krachlo na tom ze sa snazili zmenit partnera pocas vztahu. Neviem uz ake naroky mam mat.

KanYa

Ahoj.
Po prvé: je skvelé ako si dospel. Takto to má vyzerať.
Po druhé: neriaď sa kamarátmi.
Každý je iný. Na jednej strane chápem že sa cítiš sám a chceš mať niekoho, ale neponáhľaj sa a práve teraz rob to, čo časom už nebudeš môcť (zas neber ma uplne v tom zlom slova zmysle!)
Možno si podvedome ešte nie pripravený, preto sa ti ndarí prilákať polovičku.
Poviem ti....lepšie byť sám, akoby si mal mať vzťah ako som mala ja. Kľudne napíš ak chceš na mail kanya212@gmail.com

adr1a

Bodkovana. Ale vsak ma normalne naroky. Mne sa nezdaju prehnane. A o tej pritazlivosti je to rozne. Lebo niekomu moze byt niekto priemerny ci nepekny a pre druheho cloveka to moze byt ta najkrajsia, najpritazlivejsia bytost na svete. Kazdy ma iny ideal krasy, pritazlivosti. Ano. Su take tie klasicke tuctove krasky - krasavci..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.