Nedari sa mi najst priatelku

Príspevok v téme: Nedari sa mi najst priatelku
majo84

Uz dlhsie ma trapi, ze sa mi nedari najst priatelku. Mam 27 rokov, za sebou niekolko rocny vztah po ktorom som sa dlhsie vyrovnaval s rozchodom, prehodnocoval priority zivotne aj co sa dalsieho vztahu tyka. Od rozchodu presla uz dost dlha doba, uzatvoril som to, vyrovnal som sa s tym a viem ze som pripraveny ist dalej. Ale bez uspechu. Netlacim ani na pilu, nechcem nic hotove z vecera do rana, kazdej prilezitosti som dal cas a premyslel si ci je to to co hladam. Odvsadial pocuvam ako dobre vyzeram, ze ja isto viem spravit na baby dojem, ale moj zivot je presny opak. Viem vela o vztahu ale nic o tom ako sa do neho dostat. S pociatku som mal dost vysoke naroky ale potom som si uvedomil, ze nezalezi na vzdelani, farbe oci, vyske, rodine, ze dolezitejsie pre vztah su uplne ine veci a prehodnotil som aj naroky. Musim povedat ze som sa zameral na par klucovych veci ako vernost, humor, otvorenost a samozrejme sa mi musi pacit...Jednoducho, hladam si seberovne, v tom som si isty. Aj tak mam pocit ze ma chcu len take "divne" zeny. Zeny ktore sa mi pacia a vyhovuju mi povahovo ma nechcu. Je to takto uz dlho, kamosom nerobi problem najst si dobru babu hoci mesiac po rozchode, a ja sa citim uz ako zacarovany. Pritom to skusam stale, nezufam, aj na internete, aj do spolocnosti chodim, aj sa prihovorim len tak ked sa mi zapaci nejaka slecna, snazim sa o kontakt, som vzdy pozitivne naladeny, mam rad humor. Aj tak je to cele zle. Uz mam niekedy zo seba pocit ze musim zostat sam.

mojtyboze

suineg
ale ale ty neohrnul tiez nos nad zenskym pokolenim. Medzi muzmi je tiez problem najst toho pana dokonaleho. A z teba sala arogansia a namyslenost

adr1a

Myslim si, ze u mnohych ludoch je to o tom, ze vela preberaju. Tak ano, kazdy chce viac a to "najlepsie najkrajsie najmajetnejsie a podobne". Ale tak treba byt realista a triezvo zhodnotit svoje moznosti schopnosti vyzor ai. Ja o ludoch nemam prilis vysoku mienku. A roky som sama. Chcem a aj mi to takto v podstate vyhovuje. Zas netvrdim, ze keby som stretla niekoho ako ja v muzskom prevedeni, zeby som povedala NIE vztahu laske ai. Vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, pre i proti. Ale zas od zufalstva clovek nespravi dake blbosti. Lebo radsej byt sam, v pohode, celkom spokojny nez byt nestastny s niekym a trapit sa s nim.
A muzi hladaju hlavne podla krasy zovnajsku postavy a zeny zas podla zabezpecenia a charakteru vlastnosti ai

van Alden

suineg veru nieco je na tom, co si napisal. Mozno z tvojho pohladu tych 95% mne pride ako prehnane, ale s kludnym svedomim mozem napisat tak 70-80%. Je to smutne, ale taka je doba. Vsetci riesia len kto co ma, kto si co moze dovolit atd. Ver tomu, ze ak by si siel "lovit" zeny na starej favoritke, mal by si to velmi tazke. Ja som nedavno videl staru skodu 120 (ale udrziavanu). Soferoval ju mlady chlap, okolo 25 rokov a vedla neho sedela celkom pekna, mlada blond baba. Normalne som sa cudoval a vtedy som bol presvedceny, ze nie vsetky pekne zeny su take, zeby pozerali len na majetok a "socialne postavenie". Ale bohuzial je to velmi ojedinely jav.

For suineg

Len aby si neprebral. Zeny chcu klofnut muzov, ktori nemaju v srdci nasrate. So svojou aroganciou si dobru zenu ani nevsimnes a tvoja cesta za neexistujucim idealom bude dlazdena mrtvolami dobrych zien, ktore ta boli schopne milovat.

suineg

a pribudajucim vekom to bude este tazsie, v poslednom case mam stastie na taketo exkluzivne zeny, sam mam nieco po tridsiatke a ich vek osciluje okolo toho mojho.
95% Z nich zije este s rodicmi, lebo do tohoto veku sa same nedokazali osamostatnit. Ich primarna otazka je peco nemam novsie auto /asi preto, ze som sam splacal hypo a nikto mi nic nedal zadarmo, ale zamerne im to nevesiam na nosteky/ nic z nich nevyzaruje, chcu len niekoho klofnut a byt za vodou. Takto ja vidim 95% dnesnych žien. Ten zvyšok je bud na ženy, alebo su singlacky z presvedcenia a možno percento je stastnych v nejakom manzelstve. Dnesne zeny to vobec nie je vyhra. Ale ja sa mam fajn a pokial tu pravu nestretnem tak sa nezblaznim, len uz si vyberam a to setsakramentsky.
Mam co ponuknut a hladam nieco podobne, vzdelane, inteligentne, inspirativne co uz nieco same dokazalo a takych zien je ako safranu.

mililli

Mas pravdu, asi aj ja som zufalec ked som nemala stastie :) Neviem to opisat a nechcem nikoho urazit, proste ale napriklad mi nadbiehal chalan ktory ma vraj videl niekde vonku a stale mi pisal, volal ma vsade vkuse, otravoval, bol nesympaticky, slizky a podla pravopisu som usudila ze ani inteligencie moc nepobral, ja som vsak bola slusna a snazila som sa mu vysvetlit ze nemam zaujem, ale on nie a nie to pochopit a bol doterny, tak som potom musela razantnejsie. Toto pokladam za zufalectvo. A tymto chcem povedat ze podobne typy pritahujem furt a ked mam zajem o niekoho kto sa paci mne, vyzarovanim, chovanim, tak taky zas nema zaujem o mna. Alebo, mi ponuka len kamaratstvo z vyhodami. Uz aj na to som pristupila ale bola som len sklamana, takze nikdy viac.

van Alden

mililli problem je hlavne v tom, ze zeny beru vela muzov ako "zufalcov". Preco by mal niekto zufalec len preto, lebo vo vztahoch nemal stastie? V tom pripade si aj ty "zufalka". Ale zeny vzdy chcu princa na bielom koni, tolerantneho, chapaveho, dokonaleho, vtipneho, mileho, co najbohatsieho a nakoniec budu vyberat a vybera.. a ostanu na ocot...

mililli

Matyo a pri zenach to ako je? Ja mam 28 a tiez mam pocit ze vsetci su zadani, alebo ma chcu taki zufalci ktori sami nevedia nikoho najst lebo su divní. Mala som viacej mladsich partnerov ale vzdy to skoncilo, lebo rozdielne nazory atd. Je to tazko v tejto dobe. Vsade len pocuvam ako sa podvadzaju ale do oci si rozpravaju ako sa miluju, ved to je na grc. Mas pocit ze najdes niekoho super a on ta nema za nic. To je tak tazke najst uprimneho cloveka co nepodvadza a je mu partner dost dobry na to aby stale sa obzeral po niecom "lepsom" . Asi ostanem forever alone

Matyo

Už máš vyšší vek, je to iné ako keď máš 20 a väčšina žien už je zadaná, musíš sa zamerať na mladšie ročníky...