Segra je asi na zeny..

Príspevok v téme: Segra je asi na zeny..
milli1992

nahodou om sla segre na pocitac a nasla som jej otovreny pokec. neslo nevsimnut ze je v miestonsti pre lesby. ma to tak zaskocilo, som si isla teda pozreit co ma v spravach. tam mala par od dievcat, ale nedopisuje si so ziadnou. so segrou sa bavim malo kedze ona uz dlho nezila s nami len teraz sa vratila lebo sa rozisla s priatelom. mimochodom uz ma dalsieho, celkom pekny chalan oproti tomu, od ktoreho odisla, to bol city des..len nechapem co hlada, ma super chalana co aj ajo chlap vyzera. nemozem sa jejj to opytat, nemame taky vztah, ale nemozem prestat na to mysliet co ked je lesba? aj rodicia by to zle zniesli, ja nemam nic proti homosexualom, ale rodicia velmi. mam sa jej to opytat? ma 26 rokov a je pravda ze ma take chlapske zaluby aj je taka uzavretejsia,poradte by som jej aj pomoct chcela, mozno to potrebuje niekomu povedat

sewie

co ak je lesba? tak nic no...stale to bude tvoja sestra, svet sa nezruti...to ze bola na lesbickom chate nic neznamena...mohla to byt nahoda, mohla byt zvedava, mozno ma chut na experiment...alebo mozno hladaju s frajerom niekoho do trojky...:D...bez dalsich dokazov nerob nic...ak nemate dobry vztah a chces to zmenit tak to zmen...ale ak nemate dobry vztah necakaj ze aj keby bola lesba/bi/...alebo cokolvek ine, ze sa ti s tym zveri...mozes sa pokusit vylepsit vas vztah, bez ohladu na veci co si videla, prospelo by vam to tak ci tak...a co sa zbytku tyka...mozes jej dat len nenapadne na javo ze ti ine sexualne orientacie nez hetero nevadia a tolerujes ich