Tehotna?

Príspevok v téme: Tehotna?
anka...NR...

ahoj prosim vas .. ale sme spolu s priatelom uz 7 rokov... ja chcem dietatko.... on velmi nie... vcera ked sa urobil na plachtu ja som to zobrala prstom ale len trosku a strcila do vaginy ma moznost to prejst az k vajicku ? aby som bola tehotna ? prosim hlupe komenty nepiste... ja dietatko chcem....

sewie

anka, ked nechces hlupe komentare, tak nepis hlupe temy resp este lepsie-nerob hlupe zakerne triky.tvj priatel sa ma pravo rozhodnut ci bude otcom...a kedze nim byt nechce, toto co ty robis je zvratene a zakerne! mal by vediet o co sa pokusas aby sa sam rozhodol ci s takou osobou chce vobec byt! ak chces silou mocou dieta, zajdi si na nakup do spermo banky, tam je material od muzov ktory vedeli do coho idu ked to tam "odlozili"...

viki....

brb , laurora.... to ste kde citali v novom case ?? spermie preziju aj par hodin !!!ved muzovi ked robia Spermiogram, tak sa vysemeni do nadobky.... kde to potom zanesie do labaku a tam to skumaju.... a to by bol asi kazdy neplodny... keby tam pride... jasne ze sanca tu je a velka!!!

laurora

Presne ako pise brb, spermie na vzduchu nevydrzia dlho, niekedy uz po par sekundach zomieraju. Ale hlavne zvaz, ci ti to stoji zato mat dieta s niekym kto ho nechce. Ale ak si zmierena, ze mozes byt slobodna mamicka tak ok. Vo vztahu by mali mat ludia podobne tuzby a priority, ak sa rozchadzauju v otazke rodiny, tak nie je co riesit, ja by som v takom vztahu nezostala uz ani minutu...Vela stastia

janula48

sanca je velka !!! spermie su male "hady" ktore ziju vagine aj 3 dni... a ked si ich dala do 45 min dnu... tak sanca je 100%

brb

Anka s priatelom by si sa o tehotenstve mala normalne porozpravat a nerobit taketo veci, voci priatelovi je to velmi nefer a urcite by nebol nadseny, ak by zistil, ze sa takymto sposobom snazis otehotniet. okrem toho takymto sposobom je velmi mala pravdepodobnost, ze otehotnies, pretoze spermie sa nedokazu nejak extra pohybovat a hladat vajicko ak nie su v posve prirodzenym spobom, teda pohlavnym stykom. okrem toho na vzduchu preziju len nejaky cas.