ZUBKY a ZUBNY STROJCEK...

Príspevok v téme: ZUBKY a ZUBNY STROJCEK...
majkas

Zubar mi dal strojcek po vyse 2 rokoch dole. Dal mi ho dole aj napriek tomu, ze jeden zub nebol velmi vyrovnany. Ked mi ho dal dole, zacal sa mi tento zub krivit este viac. okrem toho, vyhotovil mi take dlahy, ktore sa vobec nedali nosit. Teda aspon ta horna... ved to bolo hrozne. Dasna mi zacali krvacat od nich. Ta spodna sa este dala. A preto som ju nemohla nosit. snazila som sa o to, aby som si na nu zvykla, ale nedalo sa. Ako je mozne, ze moja sestra nosila strojcek pred vyse 10 rokmi, v rovnakom veku jej dal strojcek dole, nosila ho to iste obdobie ako ja, ale ked jej ho dal dole, dal jej len nocny strojcek. Preco teraz zubari davaju dlahy? Nocne strojceky sa neosvedcili? Kamaratka, ktora nosila dlahy mi povedala, ze ju dlahy vobec neboleli a ani nemala ziaden problem s nimi. Mna uz boleli, ked mi ich zakladal na skusku. Chcela som mu aj nieco povedat, ze preco to tak boli, ale som si pomyslela, ze aj strojcek ma bolel, ked mi ho daval a potom to prestalo. Aj teraz po niekolkych mesiacoch ma tie dlahy bolia, ked si ich davam obcas. A hlavna vec, ze tahal odo mna velke peniaze. Co sa da robit? Budem musiet znovu nosit fixny strojcek alebo postaci len nocny strojcek? Ja asi odidem od toho zubara. Stalo sa Vam uz nieco take???